Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan jellemeznétek egy...

Hogyan jellemeznétek egy Mérleg, nyilas aszcendensű fiút?

Figyelt kérdés

A mérleg ha jól tudom a két szomszédos jegye között ingadozik, ettől olyan fura. Születési ideje szerint ő inkább a skorpió felé billen. Az aszcendense pedig ahogy írtam is nyilas. Hogyan jellemeznétek ezt az embert ez alapján?

Kíváncsi vagyok valamire, úgyhogy előre köszönöm a válaszokat.

Kérem azokat akiket nem érdekel, vagy tudnak valami isteni viccet éppen, kíméljük egymás idejét. Köszi!


2011. júl. 20. 07:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem. Egyáltalán nem döntést akartam ez alapján hozni. A horoszkóp soha nem a jóslásról szólt sem arról hogy megmondja mit kelljen tenned egy helyzetben. Inkább egyfajta jellemrajzot írt le az illetőről (ilyen jellemrajzot számtalan félét találunk). Milyen hajlamai vannak, milyen vérmérsékletű. Ókori tudomány és nagyon érdekes is tud lenni ha komolyan ismeri az ember mi van mögötte.


Nem érdekelnek a statisztikák mert nem azért tettem fel a kérdést, hogy partnert szerezzek magamnak, vagy mert bizonytalan vagyok valaki vagy valami felől :D De köszönöm ismét a választ, aminek semmi köze a kérdésemhez.


A problémám elsősorban, hogy normális hangnemben és érthetően feltettem egy kérdést, amivel nem szándékoztam diszkriminálni senkit és semmit (nem írtam hogy ezt az embert válasszam, vagy hasonló ostobaságokat :D). És kíváncsi voltam hányan adnak rá választ, aminek a száma jelenleg még mindig 0. Ellenben valamiért, azonnal előkerültek az önjelölt "bölcsek", akik meg tudják mutatni mennyivel jobbak és okosabbak mint a szerencsétlen kérdező, aki valamiért az ezotéria; asztrológia, horoszkóp topicjába feltett egy egyszerű, horoszkóp kérdést.


Most kérdem én ezek után. Melyikőnk a komolytalan?

2011. júl. 22. 10:55
 12/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 07:55


átjött a sz*rk*zm*s :D

2011. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Á látom itt is a krém gyűlt össze válaszolni :) (smartguy pedig egész értelmes megmozdulásokkal bír egy csomó helyen mit keresel itt? :D)

A kérdezőkém ezúttal elismerésem amiért nem küldted az összes parasztot valami melegebb éghajlatra :D.


Na szóval. A jellemzése röviden és tömören hogy kissé bizonytalan de nagy szabadságigényű. Egész jó utazó csak nehezen szánja rá magát. Egész kalandos élete is lehetne ha a napjegye nem tenné rá hajlamossá hogy befészkelje magát egy helyre.

Azt hogy melyik felé billen éppen nem hiszem hogy az határozza meg melyik felé áll közelebb. Ha jól tudom a mérleg később került egyébként be a zodiákusba (nem állatövi jegy mert nem állat). Szóval egy egész spéci eset, ahogyan a vízöntő az ikrek és a nyilas szintén az.


Ezek valamit áthidalnak, ráadásul a mérleg hajlamos hogy mindkét szomszédos jegyét magába hordozza egyszerre. Ez miatt mondják, hogy hangulatemberek és néha rájuk se ismerni. De ha azt nézzük az Oroszlántól a Skorpióig visz az útjuk (igaz a szűz áll az oroszlán előtt de az se zodiákus)


Ezeket az elemzéseket még úgy olvastam valahol. Pontos jellemrajzhoz meg idő kell.

Na remélem egy válaszod lesz ;) ha nem is pont komplett

2011. júl. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én köszönöm a hozzászólásokat, mert hasznos gyűjtemény a horoszkópok cáfolására.
2011. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én pedig komolyan nem értem miért kell a horoszkópokat cáfolni pont az én szerencsétlen kérdésemben :)?


De akkor leírom neked is kedves utolsó válaszoló és a többi nagyorrúnak is (nagy mert mindenbe beleüti :D): A horoszkóp egy az ókorból eredeztethető talán első jellemrajz, ami ez emberek habitusát állati égövi jelekhez kötötte. Semmit az égadta világon nem jósolt meg vagy mondott meg az ember jövőjével kapcsolatban. Nem tudsz benne hinni és nem lehet vakon követni. Egy egyszerű jellemrajz és kíváncsi lettem volna hány értelmes választ kapok!

Szerencsére már van egy egész értelmes válaszom. Köszönet érte. Igazán szép teljesítmény hogy az Ezoteria; Horoszkóp rovatába 10 válaszból egy érkezik, ami a kérdésre is válaszol.

2011. júl. 25. 09:26
 16/17 anonim ***** válasza:
Elégé nyitott,barátságos, mozgékony,könnyed,beszédes,társasági ember,szeret bulizni,van érzéke a művészetekhez,bizonyára világos tónusai vannak,nem kövér,arányos vagy magas, harmonikus arc
2011. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ja és amúgy holdjegye is kéne,az is fontos!
2011. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!