Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkópos hölgyeim valaki...

Horoszkópos hölgyeim valaki segítene egy elveszett férfinak?

Figyelt kérdés

Na,most van egy lány, akivel két hete járok.És nagyon kedvelem,és szeretnék a kedvébe járni...egyik nap ott vagyunk nála és bemutatott a húgának,akivel elkezdtünk dumálgatni és a csajszi nagyon ott van a témába csillagjegy meg ilyesmi szempontból.És kezembe nyomott egy csomó horoszkópos cuccot,meg papírt,hogy olvasgassam.A barátnőm meg csak röhögött rajta,a galádja.Na és itt egy papír és barátnőmnek azt írja legfelülre,hogy nap a kosba,meg skorpió azcentens,meg hold a szűzbe.na akkor az milyen?

és én 1986.jún.6 án születtem kilenc és tíz között valamikor.és akkor ebből milyen végletes következtetéseket vonjak le?


és találtam oldalakat de ott olyan sok a betű...


előre is köszi ! :)


2011. júl. 9. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kényeztesd valami általad készített vacsival vagy találj ki valami jó kis programot. Ahogy leírtad én úgy veszem ki a szavaidból, hogy a barátnőd nem hisz az ilyesmiben. Márpedig így elég nehezen tudsz nála jó pontot elérni :D Én bírom az ilyen horoszkópos cuccokat, de sosem veszem túlzottan komolyan. Meg nem is szabad!


A másik pedig, ha szeretnéd az aszcendensedet megtudni, ahhoz kell a település neve is, ahol születtél. De még akkor se lohold bele túlzottan magad, ha olyanokat olvasol, hogy teljesen összeférhetetlenek lennétek vagy ilyenek. Ez csak egyfajta szálmisztika, ne vedd komolyan. Amúgy ha a barátnőd skorpió aszcendenssel bír, az azt jelenti, hogy határozott nézetei vannak az életről. Az akaratereje rendkívül erős. Te meg ahogy nézem ikrek vagy, szóval te is igen makacs és szókimondó vagy. Szóval ezek alapján összeilletek :D

2011. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kosról szerintem elég sok helyen találhatsz információt


Skorpió aszcendens


"Érzelmi beállítottságú, minden, ami körülötte történik, az érzelmileg érinti meg. Alapos, mélyreható, mély érzésű, szenvedélyes, erős akaratú, a lelkiség, elmélyülés, szenvedélyesség, érzékenység, kutatás, ellentmondásosság, végletesség és a dolgok érzelmi megközelítése a jellemzői. Erős tulajdonsága az önfegyelem, mindenekelőtt az önmagával szembeni igényesség. Nem minden esetben nyilvánítja ki az érzelmeit, csak az általa megbízható személynek, ezért a környezete kissé érzéketlennek és hidegnek is vélheti. Rendkívül szélsőséges: vagy mindent, vagy semmit, a mélységek és a magasságok megélése, céltudatosság. Mindig a dolgok mély értelmét kutatja. A dolgok lényege és annak megértése a fontos.

Kulcsszavai: Szélsőséges Céltudatos Erélyes Szenvedélyes Féltékeny Mániákus Lobbanékony Intuitív"



Szűz holdjegy


"A Szűz Holdjegyű ember megbízható, megfontolt és diszkrét. Kiváló szervező, rendszerető, és lelkiismeretes. Azon van, hogy mindent jól átgondolva, tökéletesen csináljon. Csendes, visszafogott életet él.


Rendkívül jó emlékezőképessége és irigylésre méltó akaratereje van. Őszinte, lojális, minden munkaadó örülhet egy ilyen kollégának. Szereti a társasági összejöveteleket, utazásokat, de nem vágyik központi szerepre.


Intellektuális képességei is, és megérzései is kiválóak, jól tenné, ha többször hallgatna a belső hangra. Érzelmeinek kimutatása nehezére esik, de ha kevesebbet aggódna és gondolkodna, könnyebb dolga lenne neki is és szeretteinek is. Kevesebbszer élne át, és okozna csalódást."



Ha akarod megnézem neked mit írnak rólad ezek a személyreszabott horoszkópos oldalak, ha neked nincs türelmed vagy kedved ezzel foglalkozni, csak akkor add meg melyik városban születtél

2011. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ohh nagyon hálás vagyok!és ő hisz benne,de engem csak elkel képzelni,éppen hülyéskedem és hirtelen becsápol oda egy hosszú szoknyás,tele tetkós csaj és kezembe nyom 20 oldal nyomtatott papírt az egész rokonság születési adataival,hogy olvasgassam.azon mindenki röhögött volna.és én érdeklődő vagyok és szeretek tudni,és ha a húga ilyen kis diliske,a barátnőm meg egyszerűen hisz benne,akkor körüljárom a témát.amúgy igaz rá,amit leírtál. :)

én meg Budapesten születtem vagyok.


köszi :)

2011. júl. 9. 17:32
 4/10 A kérdező kommentje:
egy kicsit diszlexiás behatást kelt az utolsó mondatom,leírom még egyszer: Budapesten születtem! ;)
2011. júl. 9. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem a horoszkópodat (ha érdekel és elolvasod jó időtöltést, mert baromi hosszú :D):


Én most erről az oldalról néztem meg [link]

De itt is van ilyen elemzés [link]


/Ha reggel 9 és 10 között születtél, akkor az aszcendensed oroszlán, de ha este akkor nyilas, vagy bak is lehet

viszont a többi (tehát a bolygók) azok mindenképp ugyanazok/



"Oroszlán aszcendens


Nem szereti a hétköznapi, alantas dolgokat, s bár nem volt sosem szorgalmas tanuló, élete során mégis magas pozícióig jut el. Már gyermekkorában tudta, hogyan kell távol tartania magát a tömegektől. ""Királyi"" modorra, természetes méltóságra tesz szert, ezzel aztán nemcsak csodálatot ébreszt másokban, hanem irigységet is. Mindenben a maximumra törekszik, akár lakberendezésről, akár karrierről vagy a gyermekei neveléséről van szó. Játékos természetű, szeret szórakozni, sportolni, versenyezni, megméretni - és nyerni! De nemcsak a sportban, hanem a szerencsejátékokban is. Ha nem vigyáz, gyógyíthatatlan szenvedélyévé válik a játék, amivel megkeseríti a saját és környezete életét.


Nap az Ikrekben


Nem szereti a kötöttséget, nem tud megmaradni hosszú ideig egy dolog (egy partner) mellett. A változatosság élteti. Mivel a Merkúr hatása erősen érvényesül, természetes, hogy egész lényére a hajlékonyság és a sokoldalú érdeklődés jellemző. A szelleme mindig aktív, következésképpen nyughatatlan természetű. A felszínen barátságos, bizalomgerjesztő, de azért nagyon tudja éles nyelvét másokon köszörülni. Hajlik rá, hogy gúnyolódjon. Sok esetben ez a kicsit fölényes modor érzékeny belsőt takar, és voltaképpen saját bizonytalanságát szeretné palástolni fölényeskedésével. Gyakorlatilag minden érdekli, mindenből tanul valamit, mindenben talál egy kis információ-darabkát, amit azonnal tovább is akar adni. Ebből következik, hogy hamar megkapja a bélyeget: pletykás. Pedig nem akar mást, csak megosztani mindenkivel mindazt, amit már tud. Élete során állandóan változatosságra törekszik. Élvezi, ha próbára teheti szellemét, és azt akarja, hogy mások is élénknek, szellemesnek, intelligensnek tartsák. Hibája, hogy minden csak addig érdekli, amíg az újdonság erejével hat, így aztán mindig valami újabb ötlet vagy feladat elviszi a régitől, még mielőtt annak a végére jutna. Jó kommunikációs, előadói, tanári és írói adottságokkal rendelkezik. Elsőrangú kereskedő, mindig megérzi az üzlet lehetőségét.A szerelemben a szexualitást nem tartja olyan fontosnak, mint azt, hogy szellemileg egy húron pendüljön partnerével. Párkapcsolatában is igyekszik megtartani a függetlenségét. Szeret flörtölni, emiatt a partnerét állandó féltékenység kínozza.Diszharmonikus aspektusok esetén szétszórtság, felületesség, következetlenség, megbízhatatlanság jelentkezik. A fantáziája túl élénk, ezért hajlamos füllenteni. A rengeteg információ gyors befogadása azzal a veszéllyel jár, hogy sok dologról tud keveset, semmiben nem mélyed el. Negatív bolygókapcsolatok esetén a kapcsolataiban is hajlamosabb a csapodárságra és szakításra.


Hold az Ikrekben


Ebben a levegős jegyben a Hold találékonyságot, élénk képzeletet, irodalmi és művészeti tehetséget kölcsönöz. Keresi a változatosságot, könnyen teremt kapcsolatot, kommunikációs készsége kiváló. Nem nagyon tud egy helyben megmaradni. Mindig siet, mindig van a mozdulataiban egyfajta lendület. A mozgás, az utazás olyan létfontosságú önnek, mint másnak a levegő. Jó érzéke van a tanításhoz és az információk továbbításához. Szívesen gyűjti a híreket, de gyorsan tovább is adja. Ami jó Holdállásnál pozitív tulajdonság, ám negatív esetben kifejezetten pletykálkodási hajlamot jelent. Rossz sugárzásoknál kapkodóvá, különccé válik, és szétszórtság, bizonytalanság jellemzi. Egyszerre több dologba is belefog, de mindet felületesen kezeli.


Merkúr a Rákban


E vizes jegyben gyengül a Merkúr hatása, inkább a hangulatok, az érzékenység dominál, a racionalitás is érzelmi töltést kap. A gondolkodása ösztönös, nagyon intuitív. Élénk képzelőereje jó emlékezőtehetséggel párosul. Az élénk fantáziáját tervezői munkában, írásban élje ki, és ne engedje, hogy tévútra terelje. Nem szabad valóságként megélnie a fantáziája által kreált lehetőségeket. Negatív aspektusok esetén megbízhatatlan, kiismerhetetlen, gondolkodása felületes. Hiúsága tévútra viheti, mert nem tud különbséget tenni az őszinte dicséret és az elvtelen hízelgés között.


Vénusz a Rákban


Alaptermészete a gondoskodás. Rokonszenves, ragaszkodó szerető, akiben a védekező ösztön időnként már zavaróan felerősödik. A Hold jegyében álló Vénusz hatására álmodozóvá, érzékennyé, romantikussá válik. Élénk képzelete segítségével álomvilágba menekül. Fogékony minden szépre és jóra, otthona igazi családi fészek. Mivel erősen befolyásolható, gyakran eszközzé válik mások kezében. Negatív élethelyzetben hiszékenység, határozatlanság, változékony érzelmi kapcsolatok jellemzik.


Mars a Bakban


A Mars fokozza a Bak becsvágyát, de a szertelen lobogás itt nagyon is komoly keretek közé szorítva valóban kimagasló eredményeket hozhat. Az akarat céltudatossággal párosul, s ha elég kemény és határozott, bármit képes elérni. Általában két lábbal áll a földön, nem kerget ábrándokat, erejét képes egyetlen célra összpontosítani. De legyen óvatos: nincs az a fényes karrier, ami pótolhatná a meghitt emberi kapcsolatokat, a családot! Ha a Mars kedvezőtlen kapcsolatba kerül más bolygókkal, indulatossá, makaccsá válhat, akit nehéz eltántorítani az elképzeléseitől, akkor is, ha azokról bebizonyítják, hogy tévesek.


Jupiter a Halakban


Megértő, önfeláldozó, segítőkész, becsületes és naív. Hisz a magasabb szellemiségben, vonzódik a művészetekhez és az irodalomhoz. A Jupiter felfokozza az érzelmeket, erősíti az intuícióját és még élénkebbé teszi a fantáziáját. Könnyen rá tud hangolódni mások érzésvilágára, erős empátiája révén kérés nélkül is tudja, kinek mire van szüksége, hol segíthet a bajba jutottakon. Művészi, zenei érzéke miatt akár ilyen pályán is hírnevet szerezhet. Ha csalódás éri, álmodozóvá válik, elfordulva a valós világtól saját álomvilágába menekül. Könnyen befolyásolható, kihasználható. Az önvédelmet külön tanulnia kell. Egyedül nehezen találja meg a lelki békéjét. Jó médium, de erős kisugárzása, pozitív energiája révén nemcsak megnyugtatni, de gyógyítani is tudja a környezetét. Szereti az állatokat, a természetet, de híve a művészeteknek is.


Szaturnusz a Nyilasban


Megbízható, jótékonykodó, emberszerető, ezért közmegbecsülésnek örvend, széles körben elismerést vív ki magának. Filozofikus életszemléletű. Céljai elérésében optimista, könnyen meg tud győzni másokat, így segítőkben sincs soha hiány. Fontosnak tartja az erkölcsi normák, a jogi paragrafusok betartását. Ragaszkodik az igazsághoz. Tanulási vágya csillapíthatatlan. Élete végéig gyűjti az ismereteket.


Uránusz az Nyilasban


Nagy képzelőerő, találékonyság, intenzív szellemi törekvések jellemzik. Vallásfilozófiai, metafizikai, ezoterikus, misztikus problémák iránt érdeklődik. Imádja a kihívásokat, szereti az új és szokatlan megoldásokat. Igazi vallásújító és úttörő személyiség, hajlamos minden új befogadására. Tartósan negatív hatásokra fékezhetetlenné válik, felforgató, a hagyományokat nem tisztelő megnyilvánulásaival hívja fel magára a figyelmet.


Neptunusz a Bakban


Józan gondolkodású, széles látókörű, általában lelki-szellemi törekvések jellemzik. Összefogottsága érzelmi és lelki dolgokban nyilvánul meg. Az élet egyét területein, főleg a hétköznapokban határozatlan, és ez nagyon zavarja. Gyakran lesz úrrá hangulatán a búskomorság.


Plútó a Skorpióban


Erős belső késztetést érez a halál és az árnyékvilág megismerésére, gondolatai a titkok és a megismerhetetlen körül forognak. Fél a dolgok elvesztésétől. Ez az állás nagy intenzitást, céltudatosságot és elszántságot ad. Gyakran olyan mély pesszimizmus lesz úrrá gondolatain, hogy az egész világot az ellenségének érzi. Mindenkit elmar maga mellől, és könnyen egyedül marad."

2011. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nyilas az aszcendensed :)

És ezek szerint ezek a jellemzőid:

Kedélyes és lármás, társaságkedvelő személyiség vagy, akinek szüksége van barátokra, új arcokra és új helyekre. Szabadságimádó természeted miatt felhalmozol egy rakás térképet és utazási prospektust, felkészülve minden eshetőségre. A legtávolabbi helyekre vágysz, de nem foglalsz le, vagy szervezel meg előre semmit. Szeretsz az utolsó pillanatban intézkedni. Amennyiben az optimista Nyilasok közé tartozol, úgy a messzi tengerpartokon várod a válaszokat és a kiteljesedést, hiszen inkább abban élsz, ami lehetne, és nem abban, ami van.

Nyers őszinteséged lévén néha már tapintatlan módon képes vagy közölni másokkal, hogyan éljék az életüket, miközben saját magad ritkán élsz ugyanezen elvek szerint. Átkozottul őszinte jellem vagy, akit nem érdekelnek a részletek. Ösztönösen cselekszel, gyakran egyértelmű célpont nélkül is kilövöd a nyilad. Szerinted jobb cselekedni, mint semmit sem tenni, és majd ráérsz utána elgondolkozni.

2011. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hopszi azt nem is írtad, hogy reggel vagy este. Mert ha reggel, akkor oroszlán vagy.
2011. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

este születtem.és a nyilas,úgy ahogy van igaz rám.utazások... ha hiszitek,ha nem 17 évesen megyünk a csapattal a cba-ból ki felhoztam,hogy most már nagyon szeretnék vízparton rohangászni.egy óra múlva,már úton voltunk a Balatonra és életem legkirályabb utazása volt!Ráadásul stoppoltunk,ez az én ötletem volt,hogy izgalmassá tegyem. :)

Meg lármás vagyok,meg beszédes,nagyon érdekelnek az újdonságok,de ezt betudtam eddig az ikreknek.És tényleg tetterős vagyok,utálom a lacafacát... köszönöm.engem meggyőzött. :)


és a barátnőm meg én összeillünk?mert ő is tetterős.

2011. júl. 9. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:

te levegő, a barátnőd tűz elemű, a kettő elvileg jó párosítás


Kos/Ikrek pár


„Mindketten impulzívak, könnyen kinyilvánítják pillanatnyi érzéseiket, gondolataikat. Nagy mozgástérre van szükségük, mert rengeteg energiájuk van. Ebből adódóan élvezik egymás társaságát. A legkevesebb kihívást tartogatja ez a kapcsolat. Ezen kívül hatással vannak egymás személyiségére is, támaszt és gyengédséget adnak egymásnak.”


„Hamar egymásra találnak, hiszen nemcsak a temperamentumuk, hanem a gondolkodásmódjuk is azonos! Könnyen szót értenek szellemi téren és a szerelemben is. Mindketten olyan érzésekkel ajándékozzák meg egymást, melyek egészen különlegesek. Az egyik a tett – a másik a gondolat… Már az első perctől félszavakból is értik egymást, aztán pedig szavak se kellenek, elég egy cinkos összekacsintás. És mert mindketten igénylik a szabadságot, azt könnyen meg is adják egymásnak, nem ülnek a másik nadrágja szélén. Kapcsolatuk a feltétlen megértésen alapszik, a féltékenység köztük ismeretlen fogalom. Mivel mindketten a saját karrierjüket építik, a saját útjukat járják, esténként, ha végre találkoznak, jól esik egymásnak eldicsekedni a legújabb sikereikről. A hitvesi ágyban is nagyjából egyforma az igényük: a Kos gyors és lényegre törő a szexben, és ez az Ikrek igényét épp kielégíti.”


stb stb :)

2011. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igaz igaz igaz. örök hálám csajok. :) köszönöm
2011. júl. 10. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!