Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió vagyok, párom is az,...

Skorpió vagyok, párom is az, születendő babánk is nagy valószínűséggel ebben a jegyben jön vilagra. Milyen család leszünk szerintetek?

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatunk,imádjuk egymást a párommal,a baba még boldogabbá tesz minket.én talán picikét engedékenyebb,belátóbb vagyok,mint a párom,persze én is makacs vagyok,csak jobban átgondolom a dolgokat.én okt. 27.-én születtem,párom nov.1.-én,a babánk november 13.-ra van kiírva.egyébként nagyon sorsszerű volt a találkozásunk...
2011. júl. 1. 06:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is és az immár 3,5 éves fiam is skorpiók vagyunk! Más tekintetben is igencsak hasonlít a horoszkópunk, rendesen mutatja a gentikát.. Sokszor nem könnyű! Gyakran azt érzem, hogy visszakapom, amit én adtam az anyukámnak pici koromban, tehát előre rettegek a kamaszkortól, tudom, hogy mennyire nehéz eset voltam! A skorpióra jellemző akaratosság, passzív agresszió, az érzelmek kimutatásának igen furcsa módja már egészen pici korban megjelenik. Nehéz. De talán nekem mégis egyszerűbb, mint anyumnak volt (ő mérleg), mert meglelem magamban a választ arra, hogy mit miért csinál! Mindemellett annyi jó van benne, érézkeny, empatikus, érdekődő, és ami érdekli az negyon érdekli, a felületesség messze áll tőle, stb. Jók lesztek együtt, gratulálok!!
2011. júl. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Csak arra kell figyelni, hogy ne marjátok meg egymást, illetve a kicsi kezdetben mindenhova mérget fog fröcskölni, ameddig a farka hegyén a tüske nem fejlődik ki, így ha háziállatotok van, arra nagyon kell vigyázni ebben az időszakban, és citromos-domestosos vízzel kell semlegesíteni a mérget. Sok boldogságot!
2011. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!