Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A véletlen műve, hogy igaz...

A véletlen műve, hogy igaz rám a horoszkópom?

Figyelt kérdés
Skorpió lány vagyok 13 éves. Teljesen illik rám a horoszkópom, nem tudom milyen csoda folytán. Szerintetek ez csak véletlen egybeesés és később amúgy is változni fog a személyiségem?
2011. jún. 12. 13:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem mindegyik része.. És NINCSENEK érdekbarátaim és érdekkapcsolataim emberekkel. Azt viszont marhára bírom,hogy a skorpiókat folyton szívatják,hogy mekkora önző,bunkó alakok stb. (rám nem igaz egyik sem,csak néha-néha) Amikor a szivatásra gondolok,akkor mondjuk erre a kérdésre gondolok: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..
2011. jún. 12. 13:44
 2/9 Succulent válasza:
Az én horoszkópom is illik rám. Szerintem nem véletlen, habár ki tudja:D
2011. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
skorpió vagyok,rám is hasonlót mások szerint is...:))nemnem szerintem semmi sem véletlen,mindíg van mindenben egy kis direkt:):D
2011. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet véletlen, de véletlenül az enyém is illik rám. Óra perc szerinti, nagyon sok mindent "kitalált", pontosabban szólva szinte mindent.

Az általános: hónap-nap szerinti is nagyon illik.

2011. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én bármilyen dátumot beírtam a horoszkópos izékbe, mind illet rám. :D
2011. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert tök általános dolgok! Mindenkire illenek valamennyire!

A fontos, hogy ezt fogd fel úgy, mint valami érdekesség. Mert a végén még öntudatlanul afele fog vinni az életed...

2011. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés? Megkérdezted, hogy véletlen-e, hogy illik rád a horoszkópod, majd leírod, hogy egyébként csomó minden nem igaz rád.
2011. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 meginthulyevagy ***** válasza:
Húú de utálom ezeket a horoszkópos kéréseket. És most bocs azoktól, akik hisznek ebben, tényleg, de annyira nyilvánvaló hogy hogy működik... Van egy csomó jellemző élethelyzet, ami mindenkire igaz lehet, ezeket természetesen jó ködösen (ezotérikus megfogalmazásban) hozzák nyilvánosságra. A legnagyobb poén pedig abban van, hogy az emberi agy képes átverni saját magát és nem veszi észre, hogy ha utólag "bekövetkezett egy jóslat" a többi 1000 állításnak még csak köze sem volt a valós történésekhez. Itt egy példa: tegyük fel, hogy az én horoszkópom halak. Látom (XD), hogy a következő időszakban (ez lehet egy hét, egy év, vagy akármennyi) szerencse fog érni, mégpedig a pénzügyek terén. Na innentől kezdve mindegy lesz, hogy megnyerem az 5-ös lottó főnyereményét, vagy találok egy 200-ast a földön, én igazoltnak látom a horoszkóp állítását. Ha pedig még egy 200-ast se találok, akkor a horoszkóp szépen feledésbe merül. Csiribí...
2011. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó:Ez igaz,de én nem ezekre a ,,jóslásokra" gondolok hanem az egyes horoszkópok JELLEMZÉSÉRE.Pl.: olvastam,hogy a nyilas horoszkópot nyugodt embernek,míg a skorpiót pont az ellenkezőjének tartják.
2011. jún. 22. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!