Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas fiú, skorpió aszcendens?

Nyilas fiú, skorpió aszcendens?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a "szakértők miként jellemeznének így ismeretlenként :) Csak mert azt hallottam ez elég ellentétes két jegy és nem igazán hiszek a horoszkópokban, de meglepődnék ha rám passzoló dolgokat írnátok :D


Jah és megköszönném ha normális válaszokat írnátok!


2011. jún. 4. 22:55
 1/3 anonim válasza:
Nem sok párkapcsolatom volt, de általában nyilasok voltak. Nem tudom az asszcendesüket. Makacs, hánytorgat, türelmetlen. Egyideig megakar felelni, aztán ez hamar elmúlik. Erős véleménye van bármiről. De írok szépet és jót is:) nagyon tud dícsérni. Minden apró részletet észre vesz, ami szép. Nagyon családcentrikus. A család az mindig első akármi is történik.
2011. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AndiBandi23 válasza:

Szia!


A nyilasok intelektuálisak, szeretnek jönni-menni, utazgatni, ugyanakkor hirtelen dacossá válhatnak. Az aszcendens azt jelenti, hogyan mutatjuk meg magunkat a világnak, illetve hogyan dobjuk be magunkat. Tehát egy skorpió aszcendensből arra következtetek, h az illető szereti magát határozottnak, kicsit titokzatosnak, talpraesettnek, erősnek mutatni

2011. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Addig tökéletes, hogy nyilas, hisz a legemberibb, legkedvesebb jegy. De hogy ezt egy a skorpió aszcendens mivé ronthatja?! Mert a skorpió szinte a nyilas ellentéte, kb minden rossz rá jellemző.

Pl míg egy nyilas nagyvonalú és segítőkész bárkiről legyen is szó, a skorpió a irigy és csak akkor segít bárkinek is, ha érdekelt valamiben.


Próbáld a skorpióságokról leszokni, ha észreveszed, hogy van olyan tulajdonságod. Legyél mindig jó, mint egy nyilas!

2011. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!