Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy halak férfinek és egy bak...

Egy halak férfinek és egy bak nőnek milyenek a párkapcsolati esélyei?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel a bak hím kecsét jelent ezért szerintem egy hímnemű hal és egy nőstény hím kecske között nem lehet romantikus viszony.
2011. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok. Azért, mert a Halak ffi rendkívül érzelmes jegy, a Bak nő viszont céltudatos, és ha érdekei úgy kívánják, átlép másokon. A Halak megadja azt az érzelmi hátteret a nőnek, amire annak a sikerei érdekében szüksége van, de a nő nem képes ezt arányosan viszonozni. A Halak önmagát hibáztatja, próbál megfelelni, a nőnek viszont ez már mártírkodásnak hat és mivel a bak nehezen old meg elegánsan problémákat, ezért egyik pillanatról a másikra kiteheti a szenvedő, szerelmes Halak ffit.
2011. máj. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó!! :)

Igazán szép pár lehet belőlük. A Halak számára először a Bak komolysága, határozottsága tűnik fel. Azután az örökös komor hangulata. Persze, hogy a fejébe veszi: felvidítja, boldoggá teszi. És ez a próbálkozása olyan sikerrel jár, hogy aztán egy életre maga mellé láncolja. Ugyanis nemcsak a rosszkedvét tudja messze űzni, de a nagyon szigorú elvárásainak is képes újra és újra megfelelni. S biztos lehet benne, hogy nem keres más oldalán lopott boldogságot, és a világon senki mással nem olyan őszinte Bak párja, mint éppen vele, a megértő Halakkal. Nem csoda, hiszen ha valakivel, hát akkor az alkalmazkodó, simulékony Halakkal igazán meg tudja értetni magát! Ő ugyanis nemcsak a rosszkedvét tudja messze űzni, de még az állandó féltékenységét is elviseli, és mindent elkövet, hogy feloldja a gátlásait. Ő az, aki akkor is zokszó nélkül a Bak mellett marad, ha rosszul érzi magát ebben a kapcsolatban. S hogy mitől érezné rosszul magát? A Bak állandó zsörtölődésétől, tüskés-szúrós modorától.

2011. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez hülyeség. Két ember összeillőségét egy teljes horoszkópból lehet megállapítani, a napjegy az kevés. Én Bak vagyok (mondjuk akárhogy olvasom az általános jellemzéseket, a 80%-a rám nem igaz) és volt egyszer egy Halak pasim. 2 hónapig bírtuk, mert annyira nem tudtunk mit kezdeni egymással.
2011. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!