Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegyű ember a leg...

Melyik jegyű ember a leg befolyásolhatóbb?

Figyelt kérdés
Sokan úgy gondolják hogy az Ikrek jegyűek a leg befolyásolhatóbb emberek mindenféle szempontból nézve a dologra. Ti mit gondoltok erről igaz ez ? Ha nem melyik az a horoszkópjegy ? Köszi a komikat előre is. 21/L
2011. máj. 27. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem sok ikreket ismerek, de akit igen, az egy büdös nagy lúzer, mindenki ott b@ssza át, ahol tudja. Amúgy szerintem nem ettől függ...
2011. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én sem sok ikreket ismerek, de akihez konkrétan közöm volt, vele hasonlóak a tapasztalataim, mint az előttem szólónak. Egyébként nagyon befolyásolható is volt. Nem egyszerű...
2011. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az Ikrek pont egy racionálisabb jegy. Elég "hidegek" is néha. Meg hát, ők elvannak a belső kis kettős világukban. :)

Amúgy válaszom a kérdésedre: egyértelműen a Halak a legjobban befolyásolható jegy.

2011. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Halak! Százezer százalék.
2011. máj. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az Ikrekre csak ezért mondják ezt, mivel kettős jegy lévén 2 percenként változtatja a nézetét. Ezt azonban nem rosszból teszi, csupán megpróbál más szemszögből is nézni. Inkább az a baj ilyenkor (szerintem) , hogy előbb beszél, mint gondolkodik és ezért tűnik így.

Egyébként a Halakra mondják (sajna), de mi is csak azért vagyunk ilyenek, mert erős bennünk az empátia és hajlamosak vagyunk a másik érdekét előbbre venni a sajátunknál.

2011. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Halak!
2011. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rák is befolyásolható!
2011. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a rák; halak ismerőseim csak ráhagyják a másikra az ellenkező véleményt (hogy ne legyen belőle vita).

Az ikrek nem akkor változtatja meg a véleményét, ha mások beléjük beszélik az álláspontjukat, hanem akkor, amikor ők gondolják jónak - ismételten csak tapasztalat.

2011. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bikák nagyon naivak...
2011. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az ikrek befolyásolható, a halakat sok mindenre rálehet venni, a rákot érzelmekkel könnyű zsarolni, a bika meg szimplán naiv. Mindnek ugyan az a végeredménye de szinte minden jegyhez meg van a kulcs amivel hatni lehet rá. Kosnál pl tudományos racionális érvek.
2011. jún. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!