Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz, hogy a halak lányoknak...

Igaz, hogy a halak lányoknak az átlagosnál nagyobb kebleik vannak?

Figyelt kérdés

Egy régi kedves asztrológus ismerősöm, mesélte azt is, hogy nem véletlen az hogy milyen állatövi az ember jelképe. A halak olyan kerekded testűek és éppen azért van többes számban, mert ez egy duó ami a női mellet jelképezi !


A halak csillegjegyű hölgyeknek mind igen formásak a kebleik, azaz melleik vannak. Valamilyen csillagegyüttállás arra serkenti a hormonokat hogy fejlődjenek és kerekedjenek és formásodjanak. Valamilyen szubsztituens aszcendens precesszió is van benne, de ehhez nem értek. Igaz ez ?


2011. máj. 13. 21:33
1 2
 11/16 anonim válasza:
egy halak nőt ismerek a nagyimat és neki elég nagy:D
2011. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Anulu86 válasza:

Halak csillagjegynek 2 típusa van.

1. A fent említett kerekded.

2. Vékony és szálkás.


Tehát részben igaz szerintem...


(Valamint volt részem 2 Halak leányzóval közelebbi kapcsolatba kerülni, rájuk is igaz volt:))

2011. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
09:55: meg is jelent az első féltékeny kismellű:D Nem az a gáz, hogy kicsi, hanem hogy ennyire nyilvánvalóan utálkozol
2011. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

09:55

Én nyilas vagyok, a melltartóméretem 100/D,vagy C attól függ mennyire akarom kitenni.


Sztem semmi köze a csillagjegynek a mell méretéhez.

És még valami , az se mindig igaz, hogy akinek az átlagnál nagyobb a melle annak lóg is.

2011. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Lizának: a Halak kettős jegy, tehát nincs hal, csak Halak:) Összefonódó, két halat jelképez. Egy "rendes" Halak érzi az összetartozást és együttérző, de! Nagyon labilis is, mint a kettős jegyek (Ikrek), a két hal ellentétesen úszik, nem tudja sokszor, ki ő, mit akar. Érdekes módon, a legtöbb Halak nagyon igyekszik palástolni a fenti tulajdonságait és nagyhangú ember benyomását kelti. Ő pedig szépen elhízik, iszik vagy kábítózik. Ha szépen megérti önmagát, mély, spirituálisan magas szinten levő ember lehet.

A keblekről. Miután az ókorban nem ismerték a Neptunuszt, a Jupiter volt az uralkodó bolygója, annak analógiájával kapcsolták össze a Halak-típust. Szeret enni-inni, jól élni, akár nagyobb keble is lehet. Node...A napjegy nem feltétlenül döntő ebben a kérdésben, ráadásul a hajlamot inkább igazolja a horoszkóp. Ha az ember nem szólhatna bele a sorsa alakításába, jól is néznénk ki:))) Tehát egy Halak simán lehet vékonyka és kisebb mellű, ha ez adottság nála, hiszen nem a nőiesség, az anyaság szimbólumaként éli meg önmagát. Félre ne érts, még lehet kívülről nőies, csak nem a tipikus "nőies" szimbólumot fogja hordozni önmagán. Az is lehet, követi a mai nőideált és kamasz kora óta diétázik, fehérjementesen étkezik, ami elengedhetetlen tápanyaga a melleknek:)))Ha közhelyes lennék, azt mondanám, a Nyilas típusú, Rák-típusú (NEM JEGYŰ, típus!!!) emberek a legnőiesebbek külsőre, tehát dúsak:)))

2011. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ikertestvérem van és mind2en ikrek horoszkópjába születtünk :Dés átlagos b mellünk van.

szerintem a horszkopnak semmi köze a mell nagyságához

amugy vannak fiúk akiknek meg nagy csöcsük van mert dagibbak...de az se horoszkop miatt

2011. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!