Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illünk össze? (szület...

Mennyire illünk össze? (születési évekkel)

Figyelt kérdés
én L 1992.08.11 (hajnalban 4 után születtem kb. 5 perccel) és a párom F 1990. 01. 04 (az órát, percet nem tudom) és köszönöm , egyébként nem vagyok benne az ilyen asztro dolgokban csak most úgy kíváncsi vagyok.úgy gondoltam jó móka lesz. köszönöm szépen
2011. máj. 9. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Húúú te erős oroszlán vagy, nem tudom melyik városban születtél? Aszdendensed is oroszlán ez erősít téged ebben a jegyben! De! a Holdjegyed viszont Bak, ami egyezik a barátod erős bak napjegyével.


Igazából az oroszlán egészen más, mint a Bak, mind kettő erős egyéniség, de nagyon különbözőek. Az oroszlán szereti a sikereket, és szereti ha a környezete felnéz rá, "imádja" őt, de a bak nem ilyen. A bak szerényen elismeri magának a sikereket, és utál dicsérgetni.

Igazából nem illenétek egymáshoz (google-n keress rá a bak-oroszlán kapcsolatra), de mivel a te holdjegyed bak, ezért rád erős fényt vet a Bak jegy jellemzői is!


Mivel a barátod aszcendens adatait nem ismerjük, még ennél cifrábbak is kijöhetnek.

Egy viszont biztos, amikor a barátod született a Hold a Kos jegyében állt, ami ugyanúgy tűz jegy mint a te oroszlán jegyed!


Tehát te vérbeli oroszlán(tűz jegy) vagy, bak (föld jegy) jeggyl megspékelve, ami tökéletesen kiegészít a barátod Bak napjegye és tűzjegyű (Kos) holdjegye!

2011. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!