Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Vízöntő jegyűek megszépítik...

A Vízöntő jegyűek megszépítik az ember életét?

Figyelt kérdés

A régi sulimban voltam, minden barátom Vízöntő volt (nem direkt!), mindig röhögtünk, programokat szerveztünk, pezsgett az élet, nem hagyták, hogy bedepizzek!


Most meg minden barátom Föld vagy Víz jegyű, de olyan egy besavanyodott bagázs, hogy én is már tök izé lettem, olyan komoly, meg sose csinálunk semmit, olyan maguknak valóak meg csendesek :( Úgy alapjáraton én is komoly vagyok, de úgy szerettem, mikor voltak, akik nem hagyták, hogy az legyek! :(


Csak érdekelne, hogy mások tapasztalnak-e ilyet :)

Én Bak vagyok!


2011. ápr. 29. 17:44
 1/7 anonim válasza:
Az enyémet speciel megkeserítette.
2011. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha kedvesek, rendesek és jófejek akkor igen.

Ha önzők, makacsok és bunkók akkor nem.

nem jegyfüggő

2011. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én Vízöntő vagyok, és a kérdésedre válaszolva, ez attól függ, hogy milyen emberekkel állok kapcsolatban. Nyilván sok kedves ismerősöm és barátom van, de vannak ellenségeim is :)
2011. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Áááááh, én Vízöntő vagyok és totál besavanyodott. XDD
2011. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyukámat kérdezd meg!:)))

Apám Vízöntő, és fűvel fával csalta, amíg el nem váltak.

Bár a barátnőinek biztosan megszépítette az életét!

2011. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Utolsó.

Érdekes amit írsz, az én volt férjem is vízöntő, és agyba-főbe csalt.

2011. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én vízöntő lány vagyok!azt mondják nem lehet mellettem unatkozni:) és sztem hűséges típusúak...akiket én ismerek biztos!
2011. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!