Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Konkrétan miben nyilvánul...

Az Konkrétan miben nyilvánul meg a Vízöntőknél, hogy szabadságra vágynak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretik ha korlátolják öket:)

egy vizöntö lány

2011. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

11:8

na milyen igaz. Én is vízöntő vagyok,és tényleg így van.

2011. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vízöntő férfi vagyok. Mindig találok valamit ami ellen lázadozok :) Olykor utálom a hagyományos dolgokat, pl ha párkapcsolatról van szó (24 vagyok) és mondják, h már itt az ideje, meg a gyerkőc stb, ilyenkor majd szét vet az erő, de nem tudom miért, pedig szeretem a nőket és szeretnék gyereket, de nem bírom amikor más mondogatja, mert akkor tehernek érzem. Ha egy lány akar velem járni, sokszor úgy érzem, hogy rámerölteti magát és ismét teherként kezelem, de ha nekem megtetszik egy lány, az már teljesen más, olyankor képes lennék feladni a szabadságom.

Vagy pl a munka, nem bírom ha a főnököm megmondja mikor mit csináljak, olyan munkát keresek folyamatosan ahol a magam ura lehetek, talán egy vállalkozásban. Mindent szeretek a magam idejében, tempójában csinálni. Lelkiismeretesen megcsinálok mindnet, mindig kapom a dícséreteket, de ha valami meg van szabva, akkor ott rendszerint hibázok.

Persze ez a szabadságvágy nem azt jelenti, hogy öntörvényű vagyok, mert mindig tiszteletben tartok másokat, és odafigyelek másokra, és a fejlődés elől sosem zárkózok el, de a kötelező dolgokkal már tele van a... hócipőm.

Szeretek kinn lenni a természetben, szeretek egyedül biciklizni a folyóparton, de nem úgy mint egy dilinyós :) hanem közben figyelem a természetet, az előttem elterülő nagy tágas mezőt, a felhőket, és ilyenkor érzem magam igazán szabadnak. Az emberek között való élés rengeteg korlátot rak az emberre, ezért mindig próbálok kiszakadni a közösségből, mert nekem erre van igényem. Néha nehezen értik meg, mit jelent az igazi szabadság.

2011. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2011. ápr. 29. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
12:33-as gyönyörűen megfogalmazta a gondolataimat!:) Egy vízöntőnek szüksége van néha arra, hogy a saját kis világában egyedül legyen, mindenki hagyja őt békén, hogy azokat a dolgokat csinálhassa, amiket szeret. És persze társaság nélkül. Nem feltétlenül arra kell gondolni, hogy a vízöntők nem szeretik mondjuk a párkapcsolati kötődéseket. Minden ember szeret tartozni valakihez. Csak néha jó ha békén hagynak. A vízöntő egy álmodozó fajta ember és nem szereti, hogy ha kizökkentik őt az álomvilágból, bele a hétköznapi, monoton életbe...
2011. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bármire vállalkoznak, ha önként teszik, ha viszont erőltetik/muszáj, akkor azt is utálják, amit amúgy nem :D
2011. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most elárulok egy titkot: egy ember sem szereti, ha korlátozzák, nem csak a vízöntők, mindenki szabadságra vágyik.
2011. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!