Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő szűz párkapcsolat?

Vízöntő szűz párkapcsolat?

Figyelt kérdés
nem értek hozzá nem is igazán hiszem, de azért érdekelne légyszi bunkók kíméljetek
2011. ápr. 27. 23:56
 1/9 anonim válasza:
Melyik a férfi, és melyik a nő? :D
2011. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szűsz férfi, Vízöntő nő engem is érdekelne:D
2011. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vízöntő vagyok és jól kijöttem a szüzekkel :D
2011. ápr. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szűz jegyű nő vagyok és 1szer volt vizőntő pasim.megis néztem pár netes oldalon az összeillőséget.sajnos nem illenek össze .de szeretnek beszélgetni nagyon egymással-barátnak jó.a föld jegyű szűz más jegyekkel nem szimpatizál.a szűzhöz a bika,bak illik.megis szakadt a kapcsolat a jelleműnk 2irányba húzott,sose egyeztünk..
2011. ápr. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és Hozzánemértő Beírók!


ÚJRA LEÍROM (pedig már 1000x beírtam, de úgy látszik hiába) :

- mindenkinek van egy SZÜLETÉSI CSILLAGJEGYE (ezt a születési hónap és nap határozza meg) és van egy ASZCENDENSE (ezt a születési óra határozza meg)...

- a bolygók és a csillagok minden percben másképp állnak, más szöget zárnak be egymáshoz képest, más hatással vannak egymásra... NINCS KÉT EGYFORMA SORSÚ EMBER A FÖLDÖN!!!...

- az asztrológus nem csak a születési csillagjegyedet nézi (ami mondjuk Vízöntő), hanem az aszcendensedet is (ami lehet mondjuk Rák jegyű), annál is inkább, mert kb. 7 évente az aszcendens lesz jellemzőbb az adott személyre...

- az, hogy két ember mennyire összeillő, vagy nem, azt csak pontosan kiszámolt HOROSZKÓP mondhatja meg!!!


A legnagyobb butaság, amit el lehet követni, az ha ilyen felületesen határozza meg valaki, hogy "Vízöntő és Szűz jegyű emberek összeillenek?"... 8-[[


Ha VALÓBAN érdekel, akkor készíttesd el a pontos asztrológiai horoszkópodat egy hozzáértő asztrológussal, aki a születési hely, idő, óra, perc birtokában valóban pontosan meg tudja majd mondani a jövődet!...

2011. ápr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szűsz férfi, Vízöntő nő
2011. ápr. 28. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
A Vízöntő újító kedve mindig magával ragadja a Szüzet, már csak azért is, mert végre talált valakit, aki meg meri csinálni, ki meri mondani mindazt, amire neki nincs elég bátorsága. S mert mindketten észlények, inkább barátság, mint szerelem köti őket egymáshoz. Könnyen megtartják hűségesküjüket, hiszen egyiküket sem fűti a kalandvágy. (Vagy ha a Vízöntőben olykor fel is ébred, beéri azzal, hogy néhány titkos randevúra elmegy, hiszen számára már ez is elegendő bizonyság arra, hogy hódító és félre is léphetne, ha igazán akarná...) Mindketten zavarba jönnek, ha az érzelmekről esik szó. Számukra a párkapcsolat is inkább racionális alapokon működhet jól. Ez a felfogás akár össze is kötheti őket, és hosszú ideig záloga lehet a hűségüknek. Ha netán mégis félrelépnek, mert az élet ajándékát nem szabad elszalasztani, hamar ráébrednek (különösen a Vízöntő), hogy többet jelent számukra egy olyan társ, akivel akár a munka részleteit is meg tudják beszélni, mint az a valaki, aki csak az ágyban nyújt feledhetetlen örömöket.
2011. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 28. 20:59
 9/9 anonim válasza:
Nem vagyok hozzaerto, de egy ilyen part ismerek. Egyszer a ferj felrelepett, de rendeztek a dolgot, es a mai napig egyutt vannak, kb 20-21 eve, es nagyon, nagyon szeretik egymast, ugyhogy sztem osszessegeben ez egy nagyon jo parositas, de mint mondtam nem vagyok hozzaerto
2021. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!