Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas férfi milyen női...

A nyilas férfi milyen női csillaggal nem illik össze?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Elvileg mindegyikkel, a horoszkóp csak egy baromság.

Ne a csillagjegyed döntsön ilyen kérdésekben, én pl. soha nem jöttem össze Bak létemre Bika és Szűz lányokkal, a szűz leírása meg rögtön el is ilyesztett.

2011. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó kategóriába írtam a kérdést miért kell ilyen horoszkóp baromságokkal izélni a szkeptikusoknak?
2011. ápr. 16. 11:15
 3/10 A kérdező kommentje:

És ezen az oldalon miért nincsenek normális válaszolók?

Tudom, normális válaszolók vannak meg egy hülye kérdező. Írjatok csak bunkó válaszokat!!

2011. ápr. 16. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
egyet értek az elsővel, ne álljon már a horoszkóp egy kapcsolat útjába, most képzeld el hogy tetszik neked egy lány, neki is tetszel és szeretne veled járni te azt mondod, nem lehet mert a horoszkóp szerint nem illünk össze.
2011. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek ilyen mélyen a horoszkópban, bika vagyok, az exem szűz volt, ez a legideálisabb párosítás, mégsem jöttünk ki, persze ez csak attól függ, h honnan nézzük, azért hét évet kibírtunk.

A férjem viszont nyilas, és eddig minden okés, van egy dupla oroszlán kisfiúnk:)

2011. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bretso ***** válasza:
0%
A nyilas határozottan nem illik össze a zsidó csillaggal.
2011. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed el, hogy ezek normális válaszok, akkor hívd fel az egyik Marikanéni-jósnőt az egyik kereskedelmi csatornán (:
2011. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az érzéketlen ikrekkel nem illik össze.
2011. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak normális válaszolók és sajnálom, hogy a páfrány IQ-jánál alacsonyabb szintű válaszokat is fel lehet tűntetni.Ráadásul helyesírási hibával, merthogy kedves válaszoló (egyik), az "ijesztő" pontos "J"-vel íródik. Bár kicsit félreérthető a kérdésed, mert a "női csillag" nálam híres embert takar, de gyanítom, te napjegyet akartál kérdezni. Miután te is összetett ember vagy, a nap jegye csak egy rész az egészből. Bele sem megyek, mert születési idő, óra, perc, város nélkül nem lehet hiteles választ adni. Mert te lehetsz lelkes, intellektuális, igaszságszerető ember, aki olyan, mint egy pap. De lehetsz agresszív, másokat felelősségre vonó, felszínes "álszent pap" is, aki csak prédikál másoknak. Ez esetben valamennyi napjegyűvel ütközik:)
2011. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Föld, és a Víz jegyűekkel nem igazán...


Víz:

Rák

Skorpió

Halak


Föld:

Bika

Szűz

Bak

2011. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!