Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tenyérvonalak vizsgálatakor a...

Tenyérvonalak vizsgálatakor a jobb vagy bal kezet kell nézni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz vizsgálni. Ha jobb kezes vagy, akkor a bal kezed az, amiről le tudod olvasni, hogy mi a sorsod, a jobb kezed pedig az, ahogyan te azt alakítod. Ha bal kezes vagy, akkor pedig fordítva. De ez eléggé összetett és nagyon nehéz dolog a tenyérjóslás, és egy másik kérdés, hogy mennyire igaz. Az egészségi állapotunkra vonatkozó rész és az azzal összefüggésben lévő dolgok még talán, de szerintem azt, hogy kinek mekkora szerencséje lesz a szerelemben vagy hogy anyagilag hogy fog állni nemigazán lehet ebből megjósolni. De egy alapos tenyérjóslásnál az ujjperceid hosszát, formáját, körömágyad, bőröd átlátszóságát, mindent néznek. Nagymamám nagyon erősen hitt az ilyesmiben.
2011. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért én a kéz alakját ,körmök állapotát már nem vonnám bele ebbe mert az lehet örökölhető is kinek milyen a keze a bőre állapota,típusa +a szervezet egészsége is befolyásolhatja.Ez a vonalkás dolog meghát nem tudom...valaki biztos ért hozzá valamit de hogy van e alapja lehet e ebből valamire következtetni...
2011. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!