Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi, bak nő?

Skorpió férfi, bak nő?

Figyelt kérdés
Tapasztalat, asztrológia vélemény stb.
2011. márc. 27. 11:02
 1/10 Tom Benko ***** válasza:
58%
Asztrológiával kezdeni azt jelenti, nem illenek össze. Tapasztalat: Ha összeillenek, az a jegytől meg egyéb ezoterikus baromságoktól független. A kérdés értelmetlen.
2011. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Osszeharapjak egymast, kedvesem.
2011. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az hetero, hála Istennek!
2011. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
44%
én skorpió nő-bak férfi kapcsolatban éltem 5 évig, szerintem egy igazán rossz párosítás ez.
2011. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok hogy a szerelem horoszkóptól teljesen független, csak kíváncsi voltam.Az én bakommal 5 hónapja élünk boldog párkapcsolatban, pedig sokan mondták már hogy nem illik össze a skorpióval.:) köszi a válaszokat.
2011. márc. 27. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
20:31es akkor minek huztad 5 evig basszus?
2011. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
:) Én Bak nő, skorpió aszcendenssel :D lehet hogy ezért nem illek össze magammal néha :V Amúgy talán nem feltétlenül rossz, mert a víz jegy és a föld jegy néha tök jól kiegészíti egymást :D Meg hát azért attól is függ tényleg, h mi az aszcendensetek, mert az is nagy mértékben meghatározza a személyiségeteket... Én mondjuk a kosokkal jövök ki jól, pedig hát nem egy igazán pozitiv jegy, egy baknak legalábbis nem ajánlott és MÉGIS!!! :)
2011. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Miért húztam öt évig?

Nagyon jó kérdés:)

Valószínűleg azért, mert szerettem nagyon, és beleestem a legnagyobb hibába, amibe csak lehet egy párkapcsolatnál: reménykedtem,hogy megváltozik majd.


Egyébként semmi bajom a bakokkal, nekem egy kicsit földhözragadt, nem igazán tudja kimutatni az érzéseit, és a munka über alles.

2011. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
5 évig kitartónak :) Én a saját magával nem mindig jól kijövö Bak vagyok :D Azért is írtam, hogy sok mindentől függ, és nem tudhatod, mert én pl PONT nem olyan vok mint egy átlag Bak :) Az általánosítás csapdájába ne essetek! ;)
2011. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Randiztam pár bak nővel, én skorpió F vagyok. Egytől egyig önhitt, unalmas, munkamániás nők nulla szexuális kisugárzással. Ha van, az is max a külsőből fakad, belülről nem jön semmi mert csak az érdekli őket, hogy a munka, vizsga etc kész legyen és a beszédtémájuk is ez. Semmi spontaneitás, egy ideig tök jó érzés hogy kicsit mindketten befeléfordulók de a bak önfejű, szűklátókörű és meggyőzhetetlen, okoskodó, kegyetlenül fárasztó.
2011. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!