Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák lány, Bak fiú? Tapasztalatok?

Rák lány, Bak fiú? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. 2-szer is. Rák lány vagyok.
2011. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Első: köszi! majd vigyázni fogok ne vásároljak csípős fogkrémet:-DDD Jót nevettem, aranyos vagy.


Második, neked is köszi:-D


Esetleg még valaki??

2011. márc. 24. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát a rák lány csak anya ne legyen. Mert onnantól fogva teljesen mindegy milyen fiú van mellette, úgyis nagy ívben tesz majd rá és világgá kergeti szegényt. Aztán majd él-hal a gyerekéért, ketrecbe zárja őt, és majd csodálkozik 50évesen, hogy a gyereke is elmenekül tőle.


Rák nő mellé határozott férfi kell, aki irányítja és nem figyel oda arra, amit mond. A bak ilyen?

2011. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Hát határozottnak nagyon határozott, céltudatos, viszont nem tudom mit értesz azon, hogy "ha nem figyel oda".

Lehet, hogy a rák anyák túlzottan anyáskodóak. A párom eddig ezt szerette, kevés önbizalma volt mikor megismertem, mostanra már helyreállt, és ez csak annak köszönhető, hogy olyan a természetem amilyen.

Hogy milyen anya leszek, valóban nem tudom, de így négy év meddőségi kezelés után, lehet nem is érdekel, csak látnám a kis csöppséget ami a miénk. Az tutti, hogy a páromat sose fogom elhanyagolni, és mindig is figyeltem arra, hogy ne legyek túl sok neki. De olyankor meg pont, hogy igényli. Szóval nekem is bejött, 11 éve nem rendesen, hanem nagyon szépen működik, csak beletévedtem egy horoszkópos valamibe, és mindig nem túl jót olvasok erről a párosról, de sose tapasztaltam azt, ami ott van így kíváncsivá tett, hogy akkor mi is van?? Lehet mi vagyunk az a kevés kivétel azzal a lánnyal akinek már kétszer is bejött:DDD Amúgy meg nekem is a 2.:DD

2011. márc. 29. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Első vagyok! Szívből kívánom, hogy minél hamarabb gyermeked szülessen. Nekem 3 is van, és szerintem nagyon nagyon jó anya vagyok és a páromra is figyelek. A férjem nem bak, de több éves kapcsolatom volt velük és nekem jó volt. Inkább arra figyelj, hogy a ne mondj le a párod kedvéért azokról a dolgokról, amiket te szeretnél, én sajnos hajlamos vagyok erre, mindig arra törekszem, hogy másoknak jó legyen, de ezt a gondoskodást nem kapom vissza...
2011. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

"Nem figyel oda"= A rák nő elég sokat beszél, az még nem is baj. De mindig mindenre azt hiszi, hogy ő jobban tudja, ő az a tipikus, aki a legtöbbet alkalmazza az "ugye megmondtam" mondást. Csak ezzel az a baj, hogy túl későn mondja meg. Mert vannak sokszor jó ötletei (nem mindig, de azt hiszi), de azt elhallgatja és csak utólag okoskodik, még be is hazudja, hogy pedig mondta, hogy így-úgy kéne. Meg túl sokat kritizál másokat. Tehát aki a párja, az jó ha nem figyel ilyenekre oda és határozottan elengedi a füle mellett. Különben ha eleget akar neki tenni, akkor előbb-utóbb beleőrül.


Amit az Előző írt: "szerintem nagyon nagyon jó anya vagyok"...

Le sem tagadhatná, hogy rák. Minden rák nő azt hiszi magáról, hogy jó anya. És majdnem mindegyik hozzáteszi, hogy ez azért is igaz, mert eleve rák a csillagjegyük. Vagyis olvassák ezeket az általános jellemzéseket, arra gyúrnak, hogy mielőbb gyerekük szülessen, mert abban milyen jók is. Közben sajnos ez nem így működik. Nem egy ilyen "tökéletes anyukát" ismerek...

Az a baj a rákokkal, hogy túlzottan a külsőségekre adnak. Gyerek esetében pl fontosabb számukra, hogy mindig a legszebb ruhákban járjanak, mint az, hogy mindig jót játsszanak és beszélgessenek együtt.

Ezen kívül természetesnek tartják, hogy a gyerekük is ugyanúgy gondolkodik, mint ő maguk, hogy ugyanazt a hivatást válassza, mint ők és sorolhatnám. Így zárják szépen kalitkába a szerencsétlen gyerekeket, akik maguk is csak felnőtt fejjel döbbennek rá, hogy mégsem annyira jó az ő rák anyjuk...

El kellene fogadniuk a rákoknak, hogy nem mindenki egyforma, és nem mindenki rossz, aki nem úgy gondolkodik, mint ők. Akkor is, ha a gyerekükről van szó vagy a párjukról.

stb...

2011. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Nem tudom, honnan szeded ezt a sok badarságot (lehet, hogy saját tapasztalatod van?), amit leírtál, de nem hinném, hogy így be lehet sorolni mindenkit. Számomra nem fontos, hogy a rák jegyében születtem, különösképpen nem foglalkoztam vele soha. De az a gyűlölet, ami belőled sugárzik, hihetetlen...
2011. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 demeve válasza:

Jaaaj, csak most tévedtem ide, de fogom a fejem a rák hölgyek negatív leírásán.


A rák lányok nagyon kedvesek, érzékenyek, önbizalomhiányosak, álmodzók, mégis realisták, háziasak, kislányosak és valóban anyáskodóak, ezért pont a bak pasik illenek hozzájuk, akik szeretik a régi klasszikus szerepeket, ahol a nő gondoskodó, a férfi meg majd megteremti az anyagi biztonságot. (Tényleg ilyenek a klasszikus bak férfiak, kivétel nélkül.)


Ha a rákokat negatív fényszögek érik, akkor lesznek olyanok, amiket mondasz, hogy felemlegetik a múltat, meg okoskodnak is, mert a mélységes kisebbségi komplexusukat igyekeznek ilyen módon kompenzálni. De hazugságok? Neeem, a rák lányokra nem jellemző a hazudozás, sőt, inkább az egyenesség. Csak akkor kerülik meg az igazságot, ha úgy érzik, másképp nem tudják elkerülni a konfliktushelyzeteket, ugyanis azok leküzdéséhez is túl kevésnek érzik magukat.Plusz a rák nők valóban jó anyák (akkor is!, ha negatív fényszögekkel vannak kapcsolatban, csak akkor folytogatóvá vagy épp rideggé válhatnak, de az is csak akkor, ha a negatív fényszögeik negatív gyermekkorral és negatív példával társulnak), és az is jellemző rájuk a furcsán realista gondolkodásmódjukból kifolyólag, hogy ha valamiben tényleg jók, akkor azt pontosan tudják, és ki is élvezik, merthogy ebben a sikerérzésben nincs olyan sok részük, mint pl. egy skorpiónak.


Rák lány - bak fiú:


Ha a kezdeti érzelmi vagy szexuális problémáikat sikerül leküzdeniük (gyakran vannak, de megéri dolgozni rajtuk, mert a bak kitartása és problémamegoldó képessége segíteni fog a zárkózottsága leküzdésében, ha azt látja, hogy ott áll mellette egy igazi NŐ, aki gyengéden és feltétel nélkül, de okosan! imádja), akkor tipikus Hófehérke-szőke herceg fehér lovon kapcsolat! :)

Kihozzák egymásból a legjobbat, a maximumnál is többet, és hosszútávon mindenre képesek együtt, ha a nő átengedi a férfinak az irányítást - persze csak a felszínen, a mélyben mindig is a rák nő irányít az érzelmekkel, és ezt tudja is a bak férfi, és elfogadja, sőt igényli a nőies, érzelmi irányítást, amennyiben a nő elfogadja a férfias vezetést! Így valójában egyikőjük se több vagy kevesebb a másiknál, mindkét fél kiéli, megéli a személyiségét, nem fog torzulni a lelki épségük, és ennek köszönhetően egy idő után kialakul a tökéletes yin-jang állapot.


Ez a tipikus felállás ennél a párosításnál. Ezeken kívül természetesen lehetnek más problémáik, ha kellemetlen vagy nehezen összeférhető fényszögek érik a feleket. (Semmilyen probléma nem jelenti azt, hogy két ember nem élhet boldogan, csak az érettségük számít!)


+ A bak fiú nagyon értékeli, ha amellett, hogy gondoskodó és elfogadó vagy, megtartod azokat a tulajdonságaidat, amik miatt izgalmas vagy, és amikért beléd szeretett. Ugyanis sokszor előfordul, hogy mélyen legbelül unalmasnak tartja magát, és szereti az élénkségedet! ;) Ja, és igényli az intellektuális szabadságot, és ha azt érezheti, hogy bármit megtehet(-ne) (De úgyse fog semmit csinálni a beleegyezésed nélkül. :P )


Egyébként rák lány vagyok bak férjjel, élénk, önálló (nyilas) kislánykával (3 totál más személyiség, totális szerelmi kör és teljes elfogadás = boldog kiteljesedettség-érzés!)

2012. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!