Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kezelhető /szelídíthető...

NYERGES DÉNES kérdése:

Hogyan kezelhető /szelídíthető/ egy skorpió Nő?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

tegyél le erről,és akkor talán csitul...

de amig szeliditeni akarod,csak az ellenkezőjét éred el...

vagy behódolsz,vagy...



egy skorpió Nő

2011. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bretso ***** válasza:
Korbáccsal, suhints egyet a hátára, esetleg egy-egy nevelő célzatú pofon is belefér, csak nehogy összevérezzen. Tehát ugyanúgy, mint az összes többit, mivel az, hogy skorpió semmit nem befolyásol, körülbelül annyit számít, mintha a vérnyúl havában született volna.
2011. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem udvariassággal, és hogy fel tudjak nézni az illetőre, legyen talpig ffi.

38N Skorpió

2011. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon higgadtan kell vele viselkedni és a nyilas tulajdonságai miatt nem ajánlott neki. A skorpió víz jegy és a Föld és a Víz jegyekkel jön ki igazán, a tűz jegyekkel valahogy nem jön ki jól.


A nyilasoknak éles a nyelvük, és kapkodnak és gyakran idegesek ha már valami nem jó, néha elkésnek, szétszortak na de persze ez nem mindig így van. Én is nyilas vagyok remélem jó útmutatást adtam. 30/F

2011. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pasiként viselkedsz és kész. Teljesen független attól, hogy "milyen nő".


Ha meg nem lehet bírni vele, folyamatosan harcolni kell és semmi sem jó neki akkod hadd maradjon szingli, majd lenyugszik.

2011. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a többi! Ugyanis nem létezik ilyen hogy skorpió nő.Ez csak babona.
2011. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdésnek nem rossz ha úgy meg tudod dugni hogy megbolonduljon. Akkor aztán mindent megtesz neked , tökmindegy h skorpió vagy oroszlán avgy kecskebéka. Kezesbárány lesz. Ha kevés vagy neki akkor meg hiába erőlködsz...
2011. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!