Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz-kos páros jól kijönne...

Szűz-kos páros jól kijönne egymással egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Itt azt olvastam, hogy nem igazán jön ki jól egymással a két jegy :( , bár nem tudom, hogy ez mennyire jó forrás.

2011. febr. 21. 20:04
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

dobd el azt a rohadekot. kicsit sem illetek ossze.


En azt olvastam, hogy a 4. ejszaka, ahogy jon fel a hold el fogja lopni a penztarcadat, es kiveri beloled a pin kododat. Aztan azt is irja a horoszkop, hogy utana megprobal a sarki nonstop hentesnel fizetni vele de ott csak kp val lehet fizetni. Ezenkivul az van megirva a csillagokban, hogy ha ezzel az alakkal osszeallsz, akkor eleted vegeig hazmester leszel megvetnek a lakok, es a szelektiv hulladekgyujtest is a te nyakadba varjak.


ezek utan te is elismerheted, hogy szuz kos paros egy kicsit sem jo

2011. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
:D az utolsó válasz nagyon vicces, de komolyan, sajnos olyan mintha rólam írták volna. Én rám a szűz jellemző, a barátomra a kos.:S
2011. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!