Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az asztrológia átmegy a...

Az asztrológia átmegy a józanész próbáján? Az asztrológia 100%-ban téves?

Figyelt kérdés

Megvizsgálták a Tudósok az asztrológiát és nem ment át a józan ész próbáján, szerinted te hiszel benne ? Van ellenérved ?



Összefoglalva most már az összes ismertetett vizsgálat eredményeit: a kb. három tucat tudományos vizsgálat egyike sem talált semmiféle összefüggést az asztrológia állításai és a valóság között, noha a kutatók minden fortélyukat latba vetették, hogy valamiféle összefüggést kimutassanak. Ellenpélda nincs, nincs olyan vizsgálat, ami ettől különböző eredményt hozott volna. Azt hiszem, egyáltalán nem elhamarkodott a következtetés, hogy az asztrológia 100%-ban téves. A valósághoz semmi köze. Semmi sem igaz belőle, igazságtartalma egyenlő a nullával. Aki pedig mégis elhiszi, az egyszerűen saját magát csapja be. Az elvégzett tudományos vizsgálatok oly sokféle módon és annyira meggyőzően erősítik ezt meg, hogy további vizsgálatokra már aligha van szükség, a következtetés teljesen egyértelmű.


[link]


2011. febr. 15. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Téves vagy sem, de sok örömöt okoz az embereknek. Tehát van létjogosultsága. Ártani nem árt, akkor meg mi a gond?
2011. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
szerintem nem téves. én is szkeptikus voltam, de egy csomó összefüggésre világít rá az asztrológia, amit másképp nem tudnánk megmagyarázni.
2011. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ezzel nincsen bajom, ellenben az ezo tv-s lehúzómestereket betilthatnák már.
2011. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Téves valóban,de a sok hiszékeny embert ez nem érdekli. Jobban szeret valamilyen homályos jóslást hallani,mint a valósággal törődni.
2011. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Phoney ***** válasza:
72%

Bármit le lehet járatni, ha megfelelően kontár embereket kérdeznek meg róla, és az alapján vizsgálják. És attól, hogy valaki "nagyon híres asztrológus", még valószínűbb, hogy inkább csak jónagy kontár és tehetséges parasztvakító, aki elolvasott 1-2 könyvet, hogy tudja mit kell mondani.


Én személy szerint nem foglalkozrtam vele, mint "tudománnyal", de mint modell, teljesen jól használható az emberekhez, persze a kellő rugalmassággal használva. Értsd úgy, hogy volt korszak, mikor ránéztem 1-1 emberre, és tudtam, hogy ez ilyen vagy olyan jegy, és ilyenkor egyszer sem lőttem mellé.

2011. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
olyan dolgok ellen nem kell érvelni, amelyek nem állnak meg a saját lábukon, ilyen pl. az asztrológia is, marhaság...
2011. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Mik azok a tudományos módszerek, amelyekkel szerinted, vagy az általad említett tudósok szerint vizsgálni lehet az asztrológiát?

Nem belekötésből kérdezem; komolyan érdekel. Mert nekem is vannak erről ismereteim, és véleményem is...


Köszönöm.

ParlanDo

2011. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem lehet igazán hinni ennek a cikknek, mert a "józanész.info" című honlapról van, ami egyértelműen és nyíltan elfogult az egyik nézőpont irányába.
2011. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
az asztrológia egyenlő a horoszkóppal? mert a horoszkópnál nagyobb hülyeség nincs a világon, komolyan nagyon nehezen hiszem el egyáltalán azt is hogy vannak olyan emberek, akik ilyen hülye jóslásokban hisznek.. és hogy ez attól függ hogy melyik hónapban születtek.. istenem ez tényleg komoly? állítólag a legfejlettebb faj vagyunk a földön, és ilyen hülyeségekben hiszünk? akármelyik vallást megértem, de a horoszkópot, meg a jólást?? meg főleg a tv-s jóslást.. szégyen.
2011. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A fekete macska irányváltoztatása meg pláne rávilágít olyan univerzumok közötti meta és szub fizikai törvények kilengés faktorainak szórásának középértékeire, hogy az csak na!
2011. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!