Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a kos férfiak?

Milyenek a kos férfiak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
veszélyesek...
2011. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Barkácsolásban és kreatív dolgokban jól együtt lehet velük alkotni! Vannak jó ötleteik és más ötleteit is figyelembe veszik. Magyarul megfigyelésem szerint EGYÜTTMŰKÖDŐEK.

Egyéb tulajdonságaikról nem tudok biztosat, úgyhogy be is fejezem.

Ja de! Hülye vagyok, a volt főnököm kos volt! Ő olyan őszinte fajta volt és mindenben gyorsan döntött. Nekem jó volt főnöknek.

2011. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
tesóm kos.. igazi férfi, magabiztos, igazi vezéregyéniség, hiú, sokat költ magára, állandóan mozgásban van, rengeteg barátja van. vág az esze, hirtelen, hisztis és nem fél semmitől... rengeteg kapcsolata volt már, a hűség nem az erőssége :/ és nagyon kritikus a lányokkal.
2011. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Kulcsszavakban: kezdeményező, hirtelenharagú, meggondolatlan, türelmetlen, igazságos, őszinte, nem konspiratív, szókimondó, tisztességes, nagyvonalú, nyugtalan, erőszakos (néha), vezető, nem kitartó, lobbanékony. Hirtelen ezek jutottak eszembe.


üdv

egy kos jegyű csávóka

2011. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

" Barkácsolásban és kreatív dolgokban jól együtt lehet velük alkotni! Vannak jó ötleteik és más ötleteit is figyelembe veszik. Magyarul megfigyelésem szerint EGYÜTTMŰKÖDŐEK. "


nem tudok barkácsolni, antiszociális vagyok, nem figyelek nagyon másra, együtt működni se szeretek mással.

egyszóval: a horoszkóp a 21.sz legnagyobb baromsága és lehúzása.

2011. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Tudod: a kivétel erősíti a ........ vakbelet :)


Milyenek? Mint én: keményfejű, akaratos, határozott, gyorsan dönt, nem szereti az ellentmondást. De tud érzelmes és kedves lenni, ahhoz, akit szeret, elhalmozza ajándékokkal...

2011. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Van egy kos haverom. Nyugtalan,lobbanékony,türelmetlen,hirtelen haragú,mindíg kimondja amit gondol,ha kell ha nem,mégha baja is esehetne belőle! Szóval fejjel megy a falnak! Viszont jószívű,őszinte,igazságszerető! Elég nagy igazság szeretete van,eköré gyakran körítenek egy eszmét!!
2011. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokfélék. Inkább ismerd meg mitizálás és háttérszimatolás nélkül, személyesen.
2011. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!