Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlánhoz bak vagy nyilas...

Oroszlánhoz bak vagy nyilas illik jobban? Milyen a nyilas ffi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Vicces, hogy ennyire megbonyolítod magadnak a párválasztást, az egyszerúbb megoldás sose jó. Kombinálni kell, osztani, szorozni, és végül ott állsz majd a kockás füzeteddel 40 évesen.
2011. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ez alapján döntök, csak érdekességként tettem fel a kérdést. De köszönöm az aggódásodat.
2011. febr. 5. 01:43
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

hat bepotyogtem a mindenttudo gepbe, bar nincs meg a szuletesi datumod, azert jott egy eredmeny.


Mint oroszlan no, hozzad egy igazan karakteres, eroskezu humoros, gondoskodo es figyelmes valamint kitarto vizonto teheneszlany illik, aki elveri a kezed, ha a horoszkop alapjan keresed a parod

2011. febr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:D
2011. febr. 5. 02:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Orosz lányhoz, illik a magyar férfi.

Oroszlánhoz, oroszlán illik, de tigris is, mert képesek utódot nemzeni.

Oroszlán megeszi a bakot, de a nyilas meg leíjazza.

Minek a horoszkópok szerint párt választani, ha így teszel, sosem találsz magadnak tökéletesen megfelelő párt.

2011. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mint már írtam korábban, nem ez alapján döntök, csupán kíváncsi vagy hogy akik értenek az ilyesmihez mit mondanak erről a helyzetről. Az eddigi válaszokat azért köszönöm, mert jókat kacagtam rajtuk. De azért örülnék ha egy hozzáértő is kifejtené a véleményét.
2011. febr. 5. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:

30.-kán születtem, elvileg bak vagyok, de most, hogy kiderült, csúsznak a dolgok, nyilas lettem. Jo, ez nem így megy persze, de a bak leírás sok esetben nagyon nem illik rám, a nyilas sokkal inkább. A vezetés (motorozok) kifejezetten nyilas talentum azt olvasni sok helyen, hát jobban tudok mint az átlag. Szabálysértő vagyok (mindenben), kalandvágyó, természet és kutyaimádó, odafigyelés nélkül szétszórt, férfi mivoltomra büszke, a gyengét védelmező, összefüggéseket átlátó, örök optimista néha nehezen koordinálom a mozgásomat. :D Ezek hangsúlyosabbak és fejlettebbek mint az átlag embernél úgy érzem. Ezek nyilas jellemzők mondanom sem kell. A bakból az általános visszafogottság, titokzatosság, igazságszeretet (ez nyilas is), némi kitartás, magas fájdalomküszöb és tűrőképesség, higgadtság, megfontoltság és néha lassú de mély gondolkodás jellemző rám. Ezen kívül a skorpió aszcendens ahogy van jellemző rám, szélsőséges mindent, vagy semmit gondolkodás és néha szükségem van a magányra, némi szabadságérzetre. A temperamentumom inkább tűz jegyre utal (nyilas), pici föld is van azért, de nem vagyok annyira megrögzött.

23F

2011. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

20:06

egy fagyott heringgel vagjon pofan barki engem, ha azt hiszi, hogy kotozkodom, de szo szerint leiratal engem.


"A vezetés (motorozok)----- --------en is


hát jobban tudok mint az átlag.---- en is


Szabálysértő vagyok (mindenben)--- en is

, kalandvágyó, -------- en is

természet és kutyaimádó, ---------- en is

odafigyelés nélkül szétszórt, ------en is

férfi mivoltomra büszke, ----------en is

a gyengét védelmező,-------------- en is

összefüggéseket átlátó,----------- en is

örök optimista -------------------en is

néha nehezen koordinálom a mozgásomat.------------------------------ na ez velem csak akkor fordul elo, ha iszom

fejlettebbek mint az átlag embernél úgy érzem-- en is



es en oroszlan vagyok.


akkor ez a horoszkoposdi most akkor hogy van?



tovabbra is azt gondolom, hogy teljesen mindegy ki milyen csillagjegybe szuletett, a szemelyisegjegye a kornyezetetol, a nevelesetol, es a hozott anyagtol fugg.

Csak azert mert sok bennunk emberekben a kozos, nem jelenti azt, hogy adott honapban szuletettek mas tulajdonsaggal rendelkeznek.


Ha azt mondanam, hogy minden szloven tud hegyetmaszni, vagy minden orosz kivalo kapcsolatteremto, ezen valamiert mindenki rohogne, pedig ugyanez van a horoszkopoknal is. Beskatulyazol valakit csak azert mert egy adott idoszakban szuletett, es az isten mentsen meg olyan notol, aki az elso randitok alatt, gyorsan kiszamolja, hogy osszeilletek e. De lehet, hogy mar a randira sem megy el, mert azt olvasta, hogy bak oroszlan nem jo parositas.

2011. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20:06 vagyok. Azért írok megint, mert valószínű a lényegről nem írtam ami érdekel, tehát... viszonyom a Nőkhöz:


Nem tehetek róla, de megérzem ha tetszek valakinek, ha csak a hátamra pillant is fogom az üzenetet. Ez nem tudatos, de válaszolok az érdeklődésre. Legtöbb esetben ugye nem szólítanak le, így testbeszéddel, odanézéssel, mosollyal, de valahogy biztosan viszonozom a dolgot. Ha nem tetszik az illető itt vége is a tudatos viszonzásnak, de mintha az irányításuk alatt állnék veszem észre magamon néha, hogy "tetszelgek" nekik. :D Ez ellen az egyetlen (még prototípus :D) fegyverem az úgymond "lemerevedés", mindennemű kisugárzás megszüntetése, amíg nem érzem hogy fellélegezhetek... Ez szar dolog ám, mert nyitott szívvel és jellememből fakadóan mindig az igazi prédát "vadászva" járkálok és nagyon sokan félreértik ha így nézek rájuk véletlen. Szemét meg nem tudok lenni, hogy nyersen elutasítom az érdeklődésüket. HA MEGTALÁLOM a prédát (a nőt, aki megtestesít mindent ami kell és meg van a szikra) akkor puhatolózok nála és a kezdeti "nővadász" álarcot igyekszem oly lassan levetni előtte, hogy ne érezze becsapva magát a hirtelen változás miatt. Ahogy szelídülök és leszek kevésbé "mindent megoldó laza férfi", úgy igyekszem érzékenyebb, romantikusabb, gyermeki oldalammal kompenzálni a "veszteségeket". Ez rengeteg, a nő számára érthetetlen viselkedéssel és feszültséggel jár, de én tudom jól mit és hogyan játszok, csak hát ő majd (ha éles eszű és figyel) a végén fogja csak összerakni a képet, amikor már megjárta az igazi énemhez vezető kétségekkel teli, kitartást és hitet követelő utat. Főleg a barátnő választásakor érvényes rám, hogy "mindent vagy semmit". Tehát csak azzal a lánnyal kezdek komolyabban, akiben alku nélkül megtalálok mindent amire vágyok. Hosszú a lista és magas a léc, de önmagammal szemben is szigorú vagyok, így nyújtok annyit, hogy 3-4 évente (bizony :D) azért összehoz a sors egy olyan lánnyal, akivel kölcsönösen értékeljük egymást. Minden kapcsolatba és udvarlásba úgy ugrok, hogy azt érzem, megöregednék mellette szívesen. Ami még fontos, hogy rajongok a lányért és mesebeli királylányként gondolok rá. Tehát nézek rá gyakran kábult és álombeli szemekkel, amikben körülötte forog minden. Nem állandóan persze, de napi szinten előfordul. Eddig az ilyen nőkről, mind kiderült, hogy oroszlán jegyben születtek!!! 2 van ilyen. Az egyik az exem, a másik remélem gyermekeim anyja, egyelőre ismerkedünk. 23F

2011. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
33%
Nyilas illik hozzá.A bakkal a lehető legnehezebb az oroszlánoknak, az univerzum olyan két jegye ez amely között 150° a beesési szög, magyarán semmi közös nincs bennük.Míg a nyilassal sok bennetek a közös.Valójában nincs olyan, hogy jobb vagy rosszabb, ha szeretitek egymást, csak az egyik esetben sokkal több fej fájást fogsz szenvedni, vagy éppen kevesebbet.Hagyd hogy a szíved vezessen! (=
2011. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!