Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két vízöntő kiütheti egymást?

Két vízöntő kiütheti egymást?

Figyelt kérdés
Ha összejön két vízöntő akkor gyakran megesik konfliktus, de vajh miért ? Hiszen mindketten ugyanolyan nyitottak és intelligensek és ugye a hasonlóságok vonzzák egymást. Mégis valamiért kiüthetik egymást, ezt olvastam, de miért.
2011. jan. 10. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ha bunyóznak, akkor igen.
2011. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bretso ***** válasza:
42%
Képzeld el mindkettőnél két kancsó víz, csókolózni próbálnak, hát nem kiütik egymás kezéből a kancsót?!
2011. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze elvégre, van mindkettőnél egy bazi nagy vizes koncsó, azzal fejbe vágják egy mást, azt mindkettő meghal. Amúgy az ellentétek vonzzák egymást.
2011. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ennél a párosnál, amely két ötletekben kifogyhatatlan Vízöntõbõl áll, a hálószoba valóságos fészke a féktelenségeknek és a szenvedélyes kihívásoknak. Közös jellemzõitek, a féltékenység hiánya és a szabadság szeretete, eleinte örvendetesen megritkítják kapcsolatotokban a mérgelõdések és a heves jelenetek elõfordulását. Ám ami kezdetben erény, késõbb könnyen hiányossággá is válhat, mivel lassanként hozzászoktok, hogy dolgaitokat vállrándítással intézzétek el, és meghagyjátok egymást abban a tévhitben, hogy a szerelem igazából nem igényel erõfeszítést. Hozzá még kiderülhet, mennyivel nehezebb a másiknak is engedélyezni azt a szabadságot, ami nektek kijár.


Holott kisülhet ebbõl az azonos jegyû párosításból sok jó is, azzal a feltétellel, hogy mind a ketten visszafogjátok a beszédet az érintés, a szellemi síkot a fizikai javára, és engeditek behatolni a másikat az életetekbe és az érzelmeitekbe. Mindkettõtöket csábítja, hogy új embereket és új helyeket ismerjen meg - szervezzétek ezeket közös programokká."


Épp ma olvasta, bár alátámasztani nemtudom, mert még nem jártam másik vízöntővel. Habár, ismerek boldog vízöntő párokat.

2011. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két azonos jegynél, akármilyennél csak épp annyira lehet vonzó a tulajdonság, ami benne és benned is megvan, mint emennyire taszíthat egy idő után, hogy pont ugyanolyan.

De egyébként ez emberfüggő, viszont a hasonló jegyű párok általában szerencsések :D

2011. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Sok mindent lehet olvasni,hogy melyik horoszkóp melyikhez illik.Az én szüleim is vízöntők mind a ketten és már 28 éve boldog házasságban élnek.Úgyhogy szerintem nem.
2011. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

nezd, ez pont olyan mintha azt kerdezned:


KET NEMET ALLAMPOLGARSAGU KIUTHETI E EGYMAST.


az emberek ilyen tomeges tulajdonsagjegyekkel torteno megbelyegzese nyilvanvalo ostobasag. Ugyanez a helyzet a horoszkopnal is.



Emberek vannak, erzelmek vannak, bogarak vannak, rogeszmek vannak.


EZeket vagy kezeli az ember vagy nem. Mindegy, hogy vizonto, ikrek vagy fakutya a masik jegye.


es igen en is olvastam a horoszkopomat rendszeresen, es mindig megnyugodtam, hogy tenyleg igaz. egeszen addig hatassal is volt ram, amig egyszer asztrojegy nelkul olvasta fel a baratnom a horoszkopot, es magamra igaznak ereztem( kiderult teljesen mas jeygrol van szo) sot ma ha letakarod a leirasokban a csillagjegy nevet, mindegyikben( tobbsegeben biztosan ) talalsz olyat ami igaz rad is.

2011. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

el is felejtettem megkerdezni:


szerinted 2 vizonto ugyanolyan inteligens? teljesen mindegy, hany eves hol el, milyen kornyezet veszi korul, mennyire tanult gondolkodni???


SZoval egy tomeg vizonto all elotted, akit eltalalsz a kidobos labdaval az mind ugyanolyan inteligens mint te?


A sajat erdekedben kerd ki ezt a hulyeseget magadnak...

2011. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. De két paraszt igen.
2012. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öntsetek vizet egymásra és kiderül
2012. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!