Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a horoszkópb...

Mi a véleményetek a horoszkópban az alábbi dolgokról? Mi fog ebből kijönni?

Figyelt kérdés

A nap és a hold együtt áll a második házban, nyilasban.

A mars és a vénusz is együtt áll, az első házban, a skorpióban.

A szaturnusz a nyolcadik házban, az ikrekben áll, pont szemben a nap-hold párossal.

Az uránosz 2-3 fokra az aszcendestől, a 12. házban, mérlegben.


2010. dec. 31. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak olyan oldalak, ahol konkrétan gyakorló asztrológusoktól tudsz kérdezni valamilyen témában, csak születési időpontot és helyet kell megadnod hozzá.

Én nem értek hozzá, csak annyira tudok tippelni, hogy a Nap-Hold együttállás szemben áll a Szaturnusszal, akkor az mindenképpen nagy nehézségeket mutat az éleben, bármibe is kezd az illető, az ellenállásba ütközik. Főleg anyagi téren vannak feszültségek (2. ház). Az Uránusz meg az asc. (sors, külső jegyek, a világ felé mutatott arcunk) közelében általában hirtelen, váratlan változásokat hoz az életben. Bár a transzcendens bolygókat (Uránusz-Neptunusz-Plútó) csak a modern asztrológiában értékelik, a hagyományosban nem foglalkoznak velük.

2010. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mars-vénusz együttállás, első házban, skorpióban? hű, rendkívül vonzó, karizmatikus egyén lehet. :)
2010. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel az első kvadráns van túlsúlyban ezért az illető én központú. Figyel önmagára, de a külvilágra is. Fontos számára a szabadság, hogy ne korlátozza senki. De tud határozottan dönteni és érte felelősséget vállalni. Szemben álló Bika, jegy mutatja, hogy a társtól elvárja, hogy ő legyen az első. Társ kevés anyagi javakat tud előteremteni /azaz a natius nincs megelégedve a befolyt javakkal/ Szülői házból sem örököl annyit mint szeretne. Sok probléma a kommunikációval. Nem az a baj amit mond, hanem ahogy mondja. Utána nem eszi magát, hogy nem akarta megbántani az illetőt
2011. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Utána nem eszi magát" Javítás: utána eszi magát. Saját magának nehezen tud megbocsájtani
2011. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam. :)

Nagyi, ez stimmelhet.


Ha van még valakinek ötlete, szívesen fogadnám.

2011. jan. 3. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!