Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilasok melyik csillagjeggy...

A nyilasok melyik csillagjeggyel jönnek jól ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 00:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nyilasnő mondja:

-Ikrekkel nem! Vagyis sokáig el lehetünk a közös tevékenységek miatt, de! Az ikreknek annyira nincs szívük és érzésük, hogy előbb-utóbb úgyis megbántják a nyilast. Mint pár és mint baráti kapcsolatra is jellemző. És az ikrek nagy színész, amíg küzdeni kell a nyilasért, jól játszanak. Aztán visszaváltoznak. De eredeti titkolt formájukban labdába sem rúghattak volna, ez lesz a vége. Na akkor szakítás, de akkor az ikrek hapsi sír, mert ugye akkor már tudja mit vesztett. Esetleg néhányszori újrakezdés, de nem megy. A nyilasnő végleg befejezi, szóba sem jöhet többé, az ikrek hapsi nyafog még évekig, ez van.

-Halak? Nem lehet vele beszélgetni. Olyan, mintha nem lennének érzései. Viszont sokkal figyelmesebb, mint az ikrek. Eleinte nem faggattam, hagytam, had beszéljen, irányítson. Aztán bármiről kérdeztem, egyszavas válaszok. Így hogy lehet valakit megismerni? Többször kérdeztem mindenféléről, de faggatózni nem akartam. Felejtős. Amúgy kétségtelenül lepedővirtuóz! :-)

-Oroszlán: Á ne...!

-Kos: Velük jól együtt lehet dolgozni alkotós munkában! Sőt isteni főnök! De azért ne kezdj ki a főnököddel! :-)

-Bika: rideg.

-Rák: Csak az anyád ne legyen! Amúgy a rák férfi milyen párnak? Tudja valaki?

-Szűz: rendmániás, agyrém, mosolyogj rajta és állj vigyázba!

-Mérleg: Imádom a mérlegeket és a mérlegek is szimpatizálnak velem.

-Skorpió: Bánt, nincs szíve általában.

-Nyilas: Nem kezdenék nyilas férfival, a nyilas az én vagyok.

-Bak: Okosak és ezt imádom!

-Vízöntő: Na rájuk kíváncsi volnék. :-)

2011. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!