Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a rák csillagjegyűek?

Milyenek a rák csillagjegyűek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Bunkok.
2010. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
72%

Háziasság, hűség, tisztaság, védelmezés, takarékosság, érzékenység, hagyománytisztelet, sebezhetőség.


A Rák uralkodó bolygója a Hold, jelképe a rák. A Rák víz jegy, támogató, érzelmes. A Rák az érzékenység és a rokonszenv megtestesítője. Az összes jegy közül rá a legjellemzőbb az otthon biztonságának megteremtésére való törekvés. A Rákok egy nagyon összetett személyiségek, állandó hangulatváltozásuk miatt nehéz megérteni őket. Az egyik pillanatban még házsártosak, veszekednek, a következőben a legaranyosabb teremtések. A Rákok önvédelmi képessége olyan fejlett, hogy ez védelmet nyújt belső sebezhetőségük és szégyenlősségük ellen Személyiségük, mint a rák páncélja, kemény külsőt mutat. Szükség esetén e mögé vonulnak vissza. Mikor megbántják őket, azonnal visszahúzódnak. E taktikájukat tökéletesre fejlesztették. Viselkedésük gyakran gyerekes, konok, és nem adják meg magukat addig, míg a dolgok nem úgy történnek, ahogy ők akarják. A felszín alatt azonban érzékeny, finom lélek lakozik. A Rákok születésüknél fogva gondoskodó védelmező természetűek. Anyai ösztöneik segítségével képesek bárkivel hosszantartó kapcsolatot teremteni. Számukra az élet fő célja a biztonságos otthon megteremtése, és a pénz csupán e cél megvalósításához szükséges, illetve a szűkösebb napokra. Büszkék az eredetükre, múltjukra. A Rákokat, mivel nagyon érzékenyek - és óvatosak -, lehetetlen becsapni. Jellegzetes módon cselekszenek. Mint a rák, haladásuk nem mindig egyenes, előre haladó. Nagy energiájukat pozitív irányba terelhetik, ha megtanulják kezelni hangulatváltásaikat. Hűséges, odaadó társakká válnak, csak tudni kell őket helyesen megközelíteni.

2010. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
ugyan olyanok mint a többiek.
2010. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
nem vagyok egy nagy horoszkópos, de eddig mindig rák csillagjegyűekbe voltam szerelmes
2010. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Az én (plátói) szerelmem is rák, ezért a rákokról csak jót tudnék mondani :D De az alapján, hogy Ő milyen, és mit olvastam: A rákok érzelmesek és érzékenyek, de mindig eltakarják ezt a nagy menő arc/kőkemény ember álcájával
2010. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

"ugyan olyanok mint a többiek."


Egyetértek. Semmi különbség, semmi racionalitás. Hagyd a fenébe! ;)

2010. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Sokfélék, mint bármely más jegy.

-Nagymamám rák volt, és számomra tökéletes nagymama.

-Volt rák férfikollégám, hát őt imádtam, mint kolléga és most is nagyon hiányzik, mert jó volt beszélgetni vele mindenről.

-Jelenleg még gyerekkorú kis rák jóbarátom: Kedves és őszinte és ravasz. De tisztára önbizalomhiányos pedig vannak jó ötletei. Ha játszok vele vagy tanítok neki valami újat, folyton azt hajtogatja, hogy "á, ez nekem nem fog menni, á én úgysem nyerek, stb.".


-Viszont egy rák nő CSAPNIVALÓ ANYA. És ez tapasztalat, anyám rák. Azt írják a horoszkópok, hogy a legjobb anya. Ezzel csak az a baj, hogy ezt el is hiszik magukról, de nem tesznek semmit annak érdekében, h jó anyák legyenek.

Egész gyerekkoromban féltem tőle, és mai napig millió tabutémánk van, nem lehet vele beszélgetni őszintén semmiről. A vele való túlélésért el kell játszani, hogy legalább picit legyek olyan, mint amit ő elvár és akkor talán nincs veszekedés. Minél kevesebb dolgok kell az orrára kötni, mert ha olyat hall ami nekem fontos, de szerinte haszontalan, akkor időtlenségig kínoz vele.

A külsőségeknek él. Szereti az értékes csillogó ajándékokat. De a kedvességeket nem, pl mai napig kibontatlanul hever a garázsban az a kis doboz, amibe annó saját magam készítette fülbevalót ajándékoztam neki.

Pl a legszentebb ünnepekkor is fontosabbak neki a külsőségek. Fő, hogy meglegyen a díszlet, a karácsonyfa, ki legyen takarítva a lakás, időben elkészüljön minden, és azt együnk, amit "szokás" szerinte. Ezeket nembaj ha ha vita, veszekedés és ordibálás mellett tesszük, lényeg, hogy tegyük. És a templomban fogjuk meg egymás kezét, mikor a pap azt mondja "legyen békesség köztünk mindenkor", mert ugye egy rák szerint ettől van békesség és nem attól, hogy szeretjük egymást és beszélgetünk egymással, vagy hogy elfogadjuk azt, hogy a másik nem pont olyan , mint mi magunk.

A rák anya amolyan diktátor.

Millió elvárása van. Igazából vannak jó elképzelései is az tény, csak az a baj, hogy előre nem mondja. Hanem miután kész van valami, akkor közli, hogy hát ezt nem így kellett volna, ezt nem így való, nem így szokás, mért nem úgy csináltad ahogy én tettem volna. És mivel ismerem, előre szoktam kérni az elképzeléseit, de olyankor hápog.

Egy rák nő nem tudja szeretni a férjét, csak ha az kiszolgálja és a tenyerén hordozza minden szempontból. Apámat elüldözte. Jelenlegi párját is utálja és állítom egyszer nem ölelte meg igazán. De akkor minek van vele?


-Egy másik rák anya (volt iskolatársam):

Mintha anyámat láttam volna, mikor találkoztunk régi barátok néhányan: a rák csaj hozta a gyerekét is, akiért később jött a férje, és vitte magával, hogy mi barátok aznap együtt legyünk. Na hát késett a férje vagy 10 percet, és ettől olyan idegbeteg volt a csaj, h dúlt fúlt magában, és kegyetlenül beszélt a sráccal.


No szóval anyának nem való a rák. Mert otthoni környezetben uralkodik, egy néma diktátor. Soha nem tanít, nem beszélget, nem akarja megismerni a gyerekét. Amúgy mások szerint kedves és segítőkész, mert nem otthoni környezetben alkalmazkodik és nem uralkodik.


De ez csak egy eset, lehet az én rák anyámat túlságosan elkényeztették a nagyszüleim és azért lett ilyen, ki tudja. Lehet akadnak azért megértő rák anyák is.


Talán ha férfiból van a rák, lehet az jó. Végülis a volt kollégával tényleg lehetett igazán őszintén beszélgetni. De ez is csak egy eset.

2010. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A legszeretnivalóbb emberek:)Hűségesek,nem bosszúállóak,jóindulatúak,és a legjobb szülők!
2010. dec. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
24%

Minden bizonnyal idióták, mert azt hiszik hogy a csillagok állása befolyásolja a személyiségüket. Jah bocs ez te vagy

De komolyan, horoszkóp? ehh -_-

2010. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ahány, annyiféle, mivel az ASZTROLÓGIA EGY VADBAROMSÁG.
2010. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!