Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van, az hogy skorpió...

Miért van, az hogy skorpió vagyok mérleg aszcedenssel és?

Figyelt kérdés
Na, szóval skorpió vagyok mérleg aszcedenssel és nem a skorpió jellem igaz rám, hanem a mérleg. Akkor mi értelme az efajta, horoszkópnak... A másik valaki leírná konyhanyelven, hogy mit jelent az aszcedens (jó lenne a google kihagyni, azt már próbáltam kevés eredménnyel...)
2010. dec. 16. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A horoszkópnak az az értelme, hogy pénzt csináljanak belőle. Persze, hogy nem illik mindenkire az a jellemzés, amit leírnak, hiszen nem vagyunk egyformák.
2010. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Köszi, a segítséget:D
2010. dec. 16. 20:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Az Aszcendens a születésünk pillanatában a horizonton felkelő csillagkép. Inkább a külvilág felé mutatott énünkre és a fizikai testünkre utal. Persze ugyanúgy, mint a napjegy, önmagában nem értelmezhető, össze kell vetni a horoszkóp többi elemével.
2010. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Ez azért van, mert a horoszkóp egy kitalált, alaptalan rendszer.

Aki hisz benne, az belemagyarázza, és önmagát szuggerálva csak azt veszi észre, ami megerősíti a hitében.

Egyesek odáig süllyednek, hogy horoszkóp alapján választanak párt. A legalja.

Az aszcendens meg megint egy hülyeség (bocsánat, maga az aszcendens nem, csak az hülyeség, hogy mindenféle misztikus jelentőséget tanúsítanak neki).

A buta emberek miatt pedig rengeteg pénzt lehet csinálni belőle.

2010. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

Az asztrológia segít abban, hogy jobban megismerhesd önmagadat, motivációdat, céljaidat. Nem muszáj hinni benne. Mindenkinek meg van a maga hite és annak a "tanait" tartja elfogadhatónak. Az asztrológia bár a jósláshoz is sorolják, mégsem csak erről szól. Teljesen megértem az előttem írók véleményét. Sokan gondolják úgy hogy csak pénzt csalnak ki az asztrológusok. Tény, hogy ma már nagyon sok a csaló, és nem is azt mondom, hogy bármelyiknek is hinni kén. Csak arra szeretnék rávilágítani, hogy azért mert nehezebb befogadni, mert többnek tűnik a téma körül a "hókuszpókusz", az még nem azt jelenti, hogy teljesen hülyeség. Sokkal többről szól, mint amit egyesek tudnak.


De persze nem kívánok senkit meggyőzni...

2010. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Az már rég rossz, ha valakinek ilyesmi kell ahhoz, hogy megismerje saját magát, főleg hogy ezek ennyire megbízhatatlanok. Persze, valakire ráillik, de nem lehet ezek alapján beskatulyázni az embereket. Aki nem képes egyedül megismerni magát, annak inkább önismereti körre van szüksége.
2010. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Látod, erről beszéltem. Van egyáltalán valami fogalmad az egészről? Nem fogom neked magyarázni az ebben rejlő dolgokat. Ez a Te véleményed, az meg az enyém... :))
2010. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs valós alapja (és nincs), akkor nincs miről beszélni.

Horoszkóp = hülyeség.

2010. dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nikolettaxy válasza:
100%

Szerintem lehet hinni ilyenben. Én amikor elolvastam a jellemzést csak tátott szájjal figyeltem, mert amit leírtak abból talán ha 2 mondat nem illett rám. Még a színt is eltalálták, meg a bútorokat. Hideg színek, fekete. Állandóan fekete, fehér, néha lila és zöld ruhákban járok. De többségben a fehér és a fekete. Mondjuk fehér felső, fekete nadrággal meg ilyenek.


[link]

2010. dec. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez hülyeség. Ha mást írtak volna, akkor ugyanúgy rádöbbentél volna, hogy "bammeg, ez igaz rám".

Amit leírnak, azt veszed épp észre magadon te is.

2010. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!