Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak nő & bak férfi összeillenek?

Bak nő & bak férfi összeillenek?

Figyelt kérdés
Én bak vagyok, 1990.01.03-án születtem. Van egy srác, akivel lehet összejövünk, ő 1987.12.26-án született. Aki ért a horoszkóphoz, kérem segítsen. Mi sülhet ki a dologból? :)
2010. dec. 8. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy idős vagy velem. :)

Annyit tudok mondani, horoszkópilag sok ismerősöm nem illik össze a párjával, és már évek óta együtt vannak. Anyukámék is, pedig hidd el, ők már nagyon-nagyon régóta szeretik egymást. Szóval ne halaszd el a lehetőséget a horoszkópra alapozva.

2010. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Csak kíváncsi vagyok, nem a horoszkópra alapozom :)

Én is nagyon nehéz eset vagyok, de a srác se semmi :D

2010. dec. 8. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen =)
2010. dec. 8. 21:44
 5/8 Nikolettaxy válasza:
Szia. Én is Bak vagyok, és volt párom is Bak volt. 1 évig voltunk együtt de ez alatt az 1 év alatt végig kínoztuk egymást és úgy lefáradtunk, hogy néha amint hazaértem csak arra vágytam hogy lefeküdjek. A veszekedés szinte minden napos volt. Mind a 2 nemnél a Bakok, makacsak, sértődékenyek, és nem engednek. Mind a két Bakot a karrier irányítja és így idővel kevés időt tölthettek együtt. És a Bak férfiak sokkal de sokkal logikátlanabbak mint a többi horoszkópú pasik. Én biztos nem fogok több bak pasival össze jön. Nem horoszkópra szoktam alapozni, de mivel tudom hogy milyen vagyok én, nekem nem kell belőlem még egy...
2010. dec. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt az ismerősi körömben bak pasi bak lány páros. Két évig húzták, de folyton szenvedtek valamin, én (a bika :P) nem is értettem hogyan lehet ennyit kínlódni.

Számomra a világ egyszerűbb. ha szeretek valakit, akkor övé vagyok és szeretem 100%-ig, ha nem akkor viszlát, pápá, ágyő, nem kell vacakolni.

De ők képesek voltam napokig duzzogni, aztán kibékülni, aztán megint besértődni, sérelmeket hurcolni hónapokig. Mindketten elég lassúk és lusták voltak, egyik se motiválta a másikat egy kis kimozdulásra, pörgésre.

Emellett mindketten elvoltak a maguk kis világában, a hobbijukkal, munkájukkal, mintha nem is a másik lenne az első és legfontosabb dolog az életben.

2010. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bika? Hát ez tényleg igy van a bikával. Ha szeret valakit jó , ha nem hát ágyő. De nincs hurcolkodás,megcsalás , honapokig tarto veszekedés stb.
2010. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sejtem ki lehetsz :D
2013. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!