Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Én ikrek lány vagyok, ez...

Én ikrek lány vagyok, ez mennyire passzol egy Bak fiúhoz?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy az "égiek" szerint van-e jövőnk?

Én 13 éves lány vagyok a fiú pedig 14. Amúgy pedig jól megvagyunk.


2010. dec. 3. 16:37
 1/8 Nostro the overlord ***** válasza:
2010. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kijöttök egymással, akkor semmit nem számít ez az egész.
2010. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem se számít, azt olvastam, hogy nem illünk össze... érdekes, órákat tudunk beszélgetni
2010. dec. 3. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

"szerintem se számít, azt olvastam, hogy nem illünk össze... érdekes, órákat tudunk beszélgetni"


- Akkor mi a fenének kérdezed meg? Így is van naponta húsz ilyen kérdés.

2010. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az én párom is bak. Én meg rák vagyok, ami az ikrek "mellett" van. :D ...emberfüggő, mi jól megvagyunk, mert nagyon toleráns vagyok és persze imádom őt tiszta szívemből, ő meg szintén szeret és hűséges hozzám. Ennyi. Ne higyj a horoszkópoknak! :)
2010. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem működött. Igaz én voltam/vagyok a bak, a párom pedig ikrek. A legdurvább amivel ki tudott borítani az esztelen pénzköltés!
2010. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nikolettaxy válasza:

Szia.

Nekem pont fordítva van. Én Bak vagyok és a párom ikrek. Egyenlőre tökéletesen harmónikus minden bár még csak 14 napja vagyunk együtt. Eddigi tapasztalataim az hogy az Ikrek pár iszonyatosan féltékeny, viszont a neten meg azt írják, hogy az ikrek pasik egyáltalán nem foglalkoznak ilyenekkel, sőt keresik a kalandokat és 1 hétnél tovább nem tudnak meglenni egy nő melett. Viszont a páromnak eddig csak 1 éves, és 2 éves kapcsolata volt, úgyhogy szerintem ez a netes hülyeség baromság. Egyszerűbb olyan nőket akik ikrek, de volt már bak pasijuk és mi a véleményük hogy alakult a kapcsolatuk. Egy-két dologra vigyázz. A Bakok szörnyen féltékenyek, szörnyen sértődékenyek, és szörnyen hisztisek. Ez a pasiknál is így van. Mellesleg iszonyatosan karrieristák vagyunk, ez is állhat a szerelmetek útjába.

2010. dec. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nikolettaxy válasza:
Én Lány vagyok, 17 éves, a párom pedig 19 lesz májusba.
2010. dec. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!