Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos lány + rák fiú =?

Kos lány + rák fiú =?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam, hogy az ilyen kapcsolat reménytelen. Igaz ez?
2010. nov. 14. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Animal Mortal Kombat
2010. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kos vagyok,s az előző párom rák. Nekünk nem működött a kapcsolatunk,egyszerűen mert teljesen mások vagyunk. Ő sokkal nyugodtabb,befelé forduló,romantikus típus,én pedig pörgős,és szerinte sokszor "durva" vagyok.

Azt viszont tudnod kell, hogy egy kapcsolatot nem csak a horoszkóp befolyásolja,hanem a környezet is,na megy az egyéni szokások amik horoszkóptól teljesen függetlenek. De ha már ebben a témában vagyunk,horoszkóp jellemek is napi szinten eltérhetnek. Az aszcendens is nagy befolyásolója a jellemnek,s inkább az aszcendens az,ami rámutat a valódi jellemre,ezt mindenképp vedd figyelembe. De mint már mondtam,nem csak a horoszkópon múlik egy kapcsolat!

2010. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi a választ :)

Ja igen, azt elfelejtettem mondani, hogy nem igazán vagyok az a tipikus kos. A kosról azt mondják, pörgős, tüzes, vad... Ennek ellenére én fáradékony és zárkózott vagyok, lehet hogy van a lelkem mélyén valami "kosság", de jól elbújik :P Így sem működne a dolog?

2010. nov. 15. 17:48
 4/6 anonim válasza:
0%
mi köze van a kapcsolatotoknak ahoz h a szüleitek melyik hónapban bäsztak akkorát h 9 hónap múlva megszülettetek????
2010. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kékwérű ***** válasza:
Nem illenek össze, a Rák túl gyenge és érzékeny elem a Kosnak..
2010. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A horoszkópok szerint csak az Ikrek nőnél nincs rosszabb egy Rák pasinak, mindenhol azt írják, hogy "nem lehet tartós". 13 éve élek Ikrekként (az aszcendensem is Ikrek) a Rák férjemmel tökéletes harmóniában. Na, ennyit a szerelmi horoszkópokról...
2010. dec. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!