Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem illenek rám a csillagjegye...

Nem illenek rám a csillagjegyem jellemzői!?

Figyelt kérdés
Halak lány vagyok,de amiket olvasok róluk,számomra nevetséges.Én harcias,akaratos,és nem unalmas jellem vagyok.Kifejezetten idegesítenek a túl nyugodt, lassú emberek.Pedig a halakról többnyire ilyeneket írnak.Akkor én mi vagyok?
2010. nov. 14. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos az aszcendensed a jellemzőbb. de ne foglalkozz az ilyesmivel, nem illik mindenkire a saját csillagjegye.
2010. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 UM4 ***** válasza:
100%
minden nap rengeteg ember hal meg mégsincs olyasmi a horoszkópban hogy kos: ön ma meghal ...
2010. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert a horoszkóp egy lottósorsolás... kiagyalnak egy jellemet a napjegyre, és van, akire ez érvényes, van akire nem. Aztán, akire nem érvényes, ott latolgatnak, hogy hmmm... hát, akkor biztosan a Plútó miatt stb.
2010. nov. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ruido Eternal válasza:

Kedves Halak lány!


Először is el kell, hogy mondjam, hogy ha az internetes és újságba írt "horoszkópokra" támaszkodsz, akkor beleestél egy tökéletes félrevezetésbe.

Sajnos ezeknek a "forrásoknak" annyi köze van a valódi asztrológiához, mint egy amerikai filmnek a valódi élethez. Ezek tényleg nem igazak és sajnos ezeknek a hamissága miatt hiszik az emberek, hogy ez csak "hókuszpókusz".


Jómagam már lassan két éve tanulom asztrológiát, olyasvalakitől aki az elmúlt 10 évben ezzel foglalkozott, úgyhogy azt hiszem magyarázatot tudok adni a kérdésedre.


Mikor egy személyt elemzünk, alapul kell venni a születési idejét. Nem lehet általánosságban beszélni a Halak emberekről, sem bármelyik másik jegy szülötteiről. Mindenkinek van egy - nevezzük így - képlete. Ebben a képletben több bolygó elhelyezkedését vesszük alapul. Az emberek csak azt szokták tudni, születésükkor melyik jegyben állt a Nap (Nálad ez a Halak). Ezen kívül azonban még rengeteg befolyásoló tényező van. Több tudatos és tudattalan tulajdonság jelölője fellelhető egy ilyen képletben, s ennek alapján már lehet jellemezni egy embert. (Egy embert és nem tömegeket!)


A Te esetedben, például a Halakságon kívül - fenti leírásod alapján - muszáj, hogy legyen benned vagy Kosos, vagy Vízöntős érintettség. Ez eredményezheti, hogy idegesítenek a lassú emberek.

Mindez persze nem azt jelenti, hogy nincs benned Halakos tulajdonság. Biztos, hogy van. Azonban hogy ez mennyire kerül előtérbe (az adott életszakaszodban) az már egy másik kérdés.

Arról nem is beszélve, hogy az alapvető tulajdonságainkat nagyon is befolyásolja, hogy milyen neveltetést kaptunk, milyen társaságban élünk, stb.


Remélem érthetően sikerült elmagyaráznom a dolgot.

Ha van még kérdésed, dobj egy mailt. :)

2010. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!