Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Én skorpió/23/N, ő mérleg/30/F...

Én skorpió/23/N, ő mérleg/30/F. Mire számíthatok hosszú távon?

Figyelt kérdés

Az már feltűnt, hogy szexben verhetetlenek :D És hogy rendkívül türelmesek. De érdekelne hosszú távon milyen konfliktusok léphetnek fel.


Illetve azt, hogy hogy állnék egy oroszlán szülöttel?


2010. nov. 6. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Anyukám skorpió, a párja mérleg. Nagyon jól kijönnek egymással. A mérlegek tényleg nagyon türelmesek. Hogy milyen konfliktusok szoktak köztük lenni? Hát anyukám szeret itthon hülyéskedni, nevetgélni, de vele nem nagyon lehet, mert nem csak hogy túl nyugodt, de kissé unalmas is. Az szokott még köztük probléma lenni, hogy nagyon konfliktus kerülő. Egyszerűen nem hogy veszekedni nem lehet vele, de ha anyumnak problémája van vele, még azt sem hagyja, hogy elmondja neki. Egyszerűen nem hallgatja meg. A párja viszont azt nem szereti anyában, hogy ami a szívén az a száján, és sokszor akaratlanul is megbántja a pasiját. Mert mindent kimond amit érez.

Szóval jól kijönnek egymással, de ilyen jellegű gondok azért szoktak köztük lenni.

2010. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne szamolj, ne varj semmit hosszu tavon. A merleg el fog futni egy Skorpiotol, mint a legtobb jegy. Keress magadnak egy Skorpiot.
2010. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nincs két egyforma skorpió nő és nincs két egyforma mérleg férfi, és ez a többi jegy szülöttére is igaz, minden egyes ember más, nem lehet a napjegy döntő (még tapasztalt asztrológus ismerőseim szerint se).

Én pl. csak haveri szinten jövök ki a mérlegekkel skorpió nőként. Az én mérleg ismerőseim számomra unalmasak, de szakmailag mind nagyon jók, tehát pl. munkatársként el tudnám őket képzelni.

2010. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Még annyi, hogy volt egy mérleg matektanárnőm, egyáltalán nem volt türelmes a diákokkal, aki rendetlen volt, azzal úgy ordibált, hogy a folyosó végén is hallatszott.
2010. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azert kiablat, mert ki nem allhtjk (a merlegek) a rendetlenseget, ossze-visszasagot, rohangalast fej nelkul. Nagyon kiegyensulyozottak, elvarjak a tobbiektol is.
2010. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
11:39 - Csak épp a türelem kifejezésbe nem fér bele az ordibálás. :-)
2010. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Mi a helyzet párként az oroszlánnal? Oroszlán férfi - skorpió nő.

(Inkább tapasztalatokat várok, mintsem google-t :P

2010. nov. 6. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Add meg a pontos adatokat nekem és én pontosan megmondom hogy milyen lesz a kapcsolatotok,mire kell vigyáznotok!
2010. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom mérleg pasassal: imádtuk egymást, vele aztán tényleg alkalmam nyílt kamatoztatni a kreativitásomat, de derogált neki, hogy kinyissa a szívét a gondjaimra - ezzel a tulajdonságával tanított meg végül is arra, hogy elhumorizálom az egészet, könnyebb lesz az élet.


Tapasztalatom oroszlán illetővel: Elnyomott mint a csikket. A poénkodás területén nagyon egy húron pendültünk, aktívak és szenvedélyesek vagyunk mindketten, de nekem ő túl sok volt... mind temperamentum, mind agresszió tekintetében (amiből a kevés sem valami természetes egy párkapcsolatban).

2010. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!