Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak-Bak csillagjegyűek menyire...

The viper kérdése:

Bak-Bak csillagjegyűek menyire illenek össze? (párkapcsolat)

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 23:13
 1/6 Oriflame Fruzsi válasza:
64%

Szerintem a párkapcsolat nem a csillagjegytől függő dolog!

Nincs 2 egyforma Bak csillagjegyben született ember, hiszen akkor felosztanánk az emberiséget, ami egyben annyit jelentene, hogy ahány csillagjegy csak annyi féle ember létezik. Ha szeretitek egymást független a csillagjegytől a párkapcsolat!

2010. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igaz... nekem voltak bak pasi-im, azt hitttem hű de király lesz, mert majd mi egyformák vagyunk meg minden, hát nem :D


nézd meg Abonyi Tibor horoszkóp oldalát (google), ott sok jó dolgoz írnak

2010. nov. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
apukám anyukám BAK és 9 tesóm van , szerintem ez elég meggyőző nem?
2010. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elégé:D:D:D
2010. nov. 5. 11:29
 5/6 anonim válasza:
semmi
2010. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"apukám anyukám BAK és 9 tesóm van , szerintem ez elég meggyőző nem?"


Ez nagyon aranyos! :)))


Én Bak lány vagyok és még egy Bak fiúval sem sikerült hosszú távú jó viszonyba kerülnöm. Én túlságosan tutyi-mutyinak, sunyinak, gyávának tartom őket. Egyébként elég nyugodt párosítás. Simán meg vannak egymás mellett egyetlen szó nélkül is, úgy hogy közben még jól is érzik magukat. Volt egyszer egy nagyon kedves Bak fiúval dolgom, de hát annyira nem ment neki a kezdeményezés, hogy a kézfogásig nem jutottunk el. Aztán lelépett minden szó nélkül. Hát sajnálom a mai napig, pedig ez már 1,5 éve volt.

2010. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!