Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a horoszkópokban, én...

Hisztek a horoszkópokban, én hittem mert sok igaz rám de több ami nem szóval már nem nagyon mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

okt. 19. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mivel az asztrológia nemcsak a csillagjegyből áll hanem más dolgokból is így nem igazán. De afelé hajlok, hogy van benne valami mégha nem is 100%-osan.
okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én annyira nem hiszek benne. Sokáig olvastam a sajátom, aztán beleolvastam máséba is, és kb mind ugyanannyira volt igaz rám.
okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszek benne. Úgy van megcsinálva, hogy mindenkire igaz legyen. Pl.ha a napjegyed nem jellemző rád, akkor jön az aszcendenses duma,ha az sem akkor a holdjegy, ha ezek sem, akkor meg a többi bolygó meg a házak stb.
okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Az ember hajlamos mindent túlbonyolítani. Holott egyszerű, az egész univerzum energiák áramlásából áll. Minden bolygó is rendelkezik rezgéssel, energiával. A fogantatástól a születésig, amíg fejlődik a magzat, sok minden hat rá, ezek a periodikusan visszatérő energiák és rezgések is, amik a bolygókhoz köthetőek. Így valóban a bolygók, csillagok hatnak ránk. De ez nem hit kérdése, hanem csupán fizika és bioenergetika.
tegnapelőtt 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én azóta hiszek, hogy elmentem tavaly október 24-én egy asztrológushoz, 3 órás komplex személyiségelemzésre, születési képlet (év,hónap, óra, perc alapján).


Mikor kiderült, hogy tulajdonképpen 5 bolygós skorpió vagyok, és elmagyarázta, mi hogyan működik bennem az egyes bolygók állása, fényszögek, stb miatt, nagyon sok mident megértettem magamról.


Önismeretnek tökéletes volt, egyszer megéri egy ilyenre elmenni.

tegnapelőtt 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ellenkezője vagyok amit a horoszkópomba írnak
tegnapelőtt 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az óráját és az percét nem tudom hogy születtem
tegnapelőtt 13:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Mikor
tegnapelőtt 13:07
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem szőrszálhasogatásból írom, de van asztrológia alkategória is.
tegnapelőtt 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!