Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bika férfiak/nők milyenek?

A Bika férfiak/nők milyenek?

Figyelt kérdés
Főleg a Bika napjegyűekre gondolok. Tudom ez általánosítás..de kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.

okt. 18. 21:29
 1/7 Anonymuska válasza:
35%
okt. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Lusta, hízásra hajlamos, egoista
okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bika nő vagyok, még az 50kg-ot sem érem el. Szóval nem minden bika falánk. Lusta attól függően miről van szó, ami nem érdekel, amiben nincs motivációm, abban igen. De munkában mindig kész vagyok mindennel bőven a határidők előtt, nem szeretek halogatni. Ami rossz tulajdonságom, hogy kicsit irigy vagyok, nem igazán tudok örülni más sikereinek, persze ennek azért hangot nem adok.
okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja még az előzőhöz annyi, hogy a szerelemben nagyon hűséges vagyok, ha szeretek valakit, rá se nézek másra, annyira monogám vagyok, de ugyanezt várom is el.
okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon anyagiasak.
okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anonymuska válasza:
A tudomány fix nem a 2 es válaszoló asztala.
okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Barátom bika napjegyű. Lusta, noszogatni kell, de megcsinálja a rábízott munkát. Erre étellel lehet rávenni. Ha főzök 2 napra... olyan nincs, eszik, amíg van belőle, viszont így is sovány marad.

Türelmes, nehezen felidegesíthető.

Szereti, ha csajosan öltözök, szoknyát veszek fel főleg, ha pirosat.

Imád szexelni hosszú ideig, de csak napionta-kétnaponta egyszer.

Mindenen spórol, kivéve a kaján, heti egyszer étteremben eszünk miatta, vagy rendelünk.

Néha eljön velem nyaralni, évi kétszer, de akkor luxus szállodába akar, vagy tengerpartra, ilyenkor viszont fizeti a részét.

Egyébként kedves, nem veszekedős, szeret beszélgetni, nyitott az ötleteimre (és megeszik kb. bármit, amit főzök).

tegnapelőtt 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!