Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegy szülöttje...

Melyik csillagjegy szülöttje lehet ez a férfi ?

Figyelt kérdés
Szerény és tisztességes. Rendkívül szorgalmas és lelkiismeretes. Addig nem tart szünetet, sőt nem is eszik, ameddig minden munkája el nincs végezve. Mérnökként dolgozik, emellett kertet is művel. Mindig helyesen akar cselekedni. Szigorú, de gondoskodó apa. Inkább introvertált, magának való, szófukar.
szept. 12. 16:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%
Azt tudom hogy a kertészkedés egy tipikusan Szűz tulajdonság, ugyanis szeretnek kertészkedni, amit én tipikusan utálok! :)
szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%

Szűz.. Jellemzően a Szaturnusz ad ilyen tulajdonságokat.. A fiam ugyanilyen, rendkívül alapos, (műszerész és informatikus) lelkiismeretes, a szabályok betartója, komoly és befelé forduló,de hajlamos a depresszióra.

Szereti a zöldet,mert megnyugtatja,de sajnos 11 féle fű és fafélére allergiás, ezért az év nagy részében a 4 fal közé kényszerül.

szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
25%
halálcsillag
szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%
12. A Szűz nem Szaturnusz jegy, hanem Merkúr jegy. A Bak tartozik a Szaturnuszhoz.
szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
Miert szuz? Ez a bakra is igaz vagyok. (bak F)
szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

Az egyik haverom pont ilyen,és Bak.


El nem lehet tántorítani sehogy sem a munkától,mindegy mi az.


Ha lelőnék akkor hagyná abba,de lehet akkor sem.

szept. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Az oké hogy a legtöbb Bak főnök és munkab*zi, de én ismertem olyan Bakot akivel végig kummantottuk az egész műszakot, ha dolgozni kellett csak ennyit mondott: "Na jól van, csináljuk meg!" :DDD
szept. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
23%
Bámelyiké lehet.
szept. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
33%
14: 12-es vagyok.Bocs igen, a fiam Szűz, Bak asccal gondolom ez zavart össze,de attól még a kertészkedés a szűzre jellemző.
szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
23%
Ennyi ostoba horoszkóp hívőt!
szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!