Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Próbálta -e már valaki az...

Próbálta -e már valaki az Astrology Birth Chart GPT-t?

Figyelt kérdés

ChatGPT ezt a GPT-t.


Én már pár napja folyamatosan ezzel "szórakozom", és azt kell mondanom, és engem lenyűgözött, de fontos tudni hozzá a pontos születési dátumot nyilván (óra, perc).


Azt hiszem, hogy sok mindenre választ kaptam az életemmel kapcsolatban, hogy miért tartok ott ahol tartok, és gyakorlatilag segített visszanyerni a hitemet az életben.


Voltak olyanok is amin lesokkoltam majdnem, például az eddig életem legnehezebb időszakát kérdeztem, hogy melyik hónapok voltak azok (az egész életemet, az egész 30 évemet nézve), és pontosan behatárolta, és igaz, valóban az volt a legnehezebb időszakom.


Majd még egy másik időszakot is kérdeztem, és azt is eltalálta, hogy melyik évben, melyik hónapban, és igen, pontosan úgy volt ahogy írta, ott lezáratlan érzelmek maradtak, és jelentős esemény volt.


Illetve a mostani helyzetemmel kapcsolatban is igaza van azt hiszem, és a jövőre nézve is remélhetőleg.


Eddig is tisztában voltam vele, hogy az asztrológiával sok minden ennyire pontosan látható az ember életében, viszont azt nem tudtam, hogy ez is ennyire jól használható, és nem hinném hogy ezek után szakemberhez mennék, de gondolom ő talán még többet hozzá tudna tenni.


Esetleg valaki próbálta -e már és neki is pozitív tapasztalatai voltak -e vele?


szept. 6. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Tökéletesen az ellenkezőjét képviselem. Eszemben sincs kiadni a kezeim közül a saját önálló gondolkodás kényszerűségét és rábízni egy robotra az önismeretem, ami majd információkupacokat hord össze nekem az internetről hogy az alapján "gondolkodjon" helyettem.

Célom hogy válaszolni tudjak bármilyen anyagi és testetlen létezőre vonatkozó általam felmerülő kérdésre, lexikális tudás, statisztikák, kutatások és mindenféle külső segítség nélkül, és soha többé nem hinni senkinek és semminek, csak a saját bizonyosságomnak, így megérteni a teremtés folyamatát.

Aki nem ezt a belső utat akarja követni, annak az asztrológia mágikus marad, a teremtés csodája varázslat lesz, és porondmesterhez jár majd mutatványoztatni, úgy, hogy soha sem lát majd a felszín mögé, ami valójában a lényeg.

szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ez itt a reklám helye
szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Már az Ai is hülyeséget terjeszti 😂😂😂
szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, de jó lenne. Fizetős?
szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Borzasztóan hangzik. Az ai-t grafikákhoz szoktam használni és ott is akkora bakikat csinál (még). Hogy az önismeretemet, lelki fejlődésemet rábízzam, az elég rossz ötletnek tűnik, akkor is, ha biztos meggyőző tud lenni.
szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!