Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Okos csillagjegyek, Ikrek,...

Okos csillagjegyek, Ikrek, mérleg, oroszlán?

Figyelt kérdés

Ez a 3 amelyiket nem lehet könnyen legyőzni, mert okosak és már előbb tudnak mindenről a dolgok következményeiről, mint mások nem.

Ez igaz?


aug. 23. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Mérleg nagyon buta tud lenni, a saját sirámait szajkózza, hisztis, éretlen viselkedés.

Oroszlán valamivel jobb, de öntelt, hiú, büszke és akkor átgázol másokon.

Ikrek az mindenbe beleüti az orrát, ezáltal lehet tájékozott de félremenedzseli az életét mert nem elég figyelmes.

aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát az oroszlán majdnem ugyanaz, mint a skorpió.

Amit írtál, hogy öntelt, hiú, büszke és akkor átgázol másokon. Ez majdnem mint ha a skorpióra is rá illene.

aug. 23. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Az Oroszlánok alapvetően nagyon jó emberek, csak senki ne álljon eléjük, ne korlátozza őket. Alapvetően lojálisak.


Ha elvetemültekké válnak akkor lehet ilyen Skorpiós színezete a dolognak.

aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Oroszlán vagyok,és sosem voltam sem hiú, sem öntelt. Nem én mondom,mások tartják így rólam. Sajnos lojális voltam és többet adtam mindenből, mint kellett volna.

Eredmény : egy Bak anyagilag padlóra küldött, egy Skorpió lelkileg tette ugyanezt és amikor reménykedtem, akkor egy Mérleg húzta el előttem a mézesmadzagot és ejtett pofára.


Egyébként a Skorpió sajnos bosszúálló és nagyon rideg tud lenni, ha átgázolásról beszélünk,akkor ő annak nagy mestere.

aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem feltétlenül igaz, ugyanis az asztrológia nemcsak a napjegyből (a gyengébbek kedvéért a születési hónap állatövi jegyéből) áll.
aug. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Tehát akkor a 4-esből is kiindulva az oroszlán nem valami okos.

De nekem is ez a naivitás a legfőbb tapasztalatom velük,ráadásul nehezen tanulnak és a felelősséget is gyakrabban hárítják másokra.


Nem általánosságban csak a saját ismeretségi körből kiindulva:

Skorpió,Mérleg,Bak


De ez a legtanulságosabb:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszk..

aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Átlagos tudásúak az oroszlánok,vagyis nem kiemelkedő az intelligenciájuk.


Tudom mert én is az vagyok na meg az apám is,meg még van pár ismerősöm aki ugyancsak ilyen jegy szülötte.


Nem is vitte egyikünk sem semmire sem az életben,csak inkább sodródunk az árral.

szept. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!