Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyisége van egy...

Milyen személyisége van egy olyan Skorpió Napjegyű, Rák Holdjegyű nőnek, kinek ezeken kívül még 4 bolygója áll a Skorpióban? (Vénusz, Jupiter, Merkúr, Plútó szintén skorpióban áll)

Figyelt kérdés

Aki ért ezekhez és esetleg az ideje is engedi, tudna néhány sort írni róla? A negatív,pozitív megfejtések

egyaránt érdekelnének.



Köszönöm szépen. 🙂



aug. 11. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nézz utána kérdező ha tudod mi milyen állásban van.
aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Szenvedélyes, érzelmes. De lehet, az aszcendense ezt jól elfedi első blikkre. Kiemelt életterület, ahová ez a sok bolygó esik. Egyébként ezzel az erővel belinkelhetnéd a képletet.
aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves #2


Itt a képlet linkje.


Remélem, kiadja. :)



[link]

aug. 11. 14:21
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha ismered őt, akkor ott van ő maga szemléltetésnek. Na, pont olyan a személyisége. Ez a képlet azt jelenti, amit ő jelent a világban. 1:1 megfelelésben.

Egy avatatlan ember soha semmit sem fog tudni hasznosítani abból, ha valaki kitalálja a személyiségét ismeretlenül. Inkább csak az asztrológust fárasztod feleslegesen azért a pár perces csodálkozásért cserébe, hogy már megint cirkuszi mutatványosnak nézik.

Persze én is műveltem az emberek megcsodálkoztatását, amíg meg nem untam, de egy ideje már se energiám, se bizonyítási vágyam nincs idegeneket elkápráztatni saját magukkal. Egy újszülöttnek minden vicc új.

Rohadt magányos elfoglaltság egyedül "mindent tudni" ahhoz a semmihez képest, amit egy laikus beszélgetőpartner tud hozzátenni. Az analógiás gondolkodásmód elsajátításához szükséges tudás átadását tartom egyedül valamirevalónak.


A képlet tulajdonosának mellesleg dolga lesz a metafizikával, így ha kapálózna is ellene, mindenképpen hajtani fogja a spirituális kíváncsisága, amit csak az igazság felkutatása tud kielégíteni.

aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Skacok

Légyszi

Ne húzzunk már be ingyen elemzéseket és ne reklamáljunk már privát üzenetben egy tanuló asztrológusnak, ha nem korrekten olvas.

Rendes, karrierrel rendelkező asztrológus nem fog elemezni, mert nem hiába van ára ennek a matematikai számításokon alapuló " dolognak ".

Aki fog is elemezni ilyen képletet itt, az tanuló asztrológus, akit nem szabad lefújolni, hogy de nincs igazad.

Légyszi, álljunk már le ezekkel és az ingyen képlet olvastatással.

Fizessétek ki a szolgáltatást és keressetek hivatalos asztrológust, fizessétek ki, mert ez egy tudomány és csak a leendő asztrológusokat szidjátok le össze-vissza, hogy nem jót mond, ha arra vetemedik, hogy megpróbálja a képletedet.

Nem, álljatok le az ingyen kéregetéssel, ami cukin van ábrázolva.

aug. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Itt az a fo kerdes, hogy gazdagsagba, vagy szegenysegbe szuletett?



40F incel

aug. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 anyagi háttere megfelelő.


Nem kértem ingyenelemzést, egy kérdést tettem fel,hozzátéve,akinek van egy kis ideje és szívesen megnézné, mondjon erről a csajról néhány dolgot.:) ha nem válik be,akkorsem fogok senkit se lehülyézni. A tanuló asztrológus véleménye is sokat számít. :) azért érdekelt,mert a skorpiók valahogy nagyon hangulatemberek és szeszélyesek, kíváncsi voltam mennyiben befolyásolja az, ha még a Holdja is egy vizes jegy, Rák, valammint 5 bolygós skorpió az illető....

aug. 12. 06:35
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Akkor eljon majd az az ido, amikor nem lesz megfelelo.



40F incel

aug. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Az aranycsillag.net nevű oldalt ajánlom!:)
aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehet egy mázlista femme fatale nagy karrierrel és gazdagsággal, de a férfi támogatók inkább drámát hoznak, mint pénzt.
aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!