Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért ilyen lusták, sehova...

Miért ilyen lusták, sehova nem menősek a kos nők úgy mondjuk 25 felett?

Figyelt kérdés

Én nem bírom elviselni, hogy így xarnak bele mindenbe és csak megy a zabálás, nem mozognak sokan...ha meg evészavaros, akkor vékony.

Nem mennek kb sehova, pedig lenne lehetőség. Fekszenek, idegesítő unalmas semmit mondó dolgokról beszélnek



máj. 18. 07:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
25 alatt se mennek sehova nyugi.
máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Ezek nem Kos tulajdonságok. Nézd meg a többi állásukat és abból megtudod.
máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Minimum 4 kos nőt tudok, aki ilyen és mind 24+. Köztük volt aki fiatalon nem volt ilyen. Középsuli és egyetem alatt még jött mindnehova. Más kost is ismerek, aki táncol, megy ide-oda, viszont 20 sincs a lány
máj. 18. 09:43
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja bocs 5-ről tudok biztosan. Mind otthon poshad
máj. 18. 09:44
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

Van egy ismerősöm Ő is Kos csillagjegyű de közel 30 évesen is elég aktív életet él, szinte minden hétvégén megy valahova a párjával, vagy a barátaival, ha meg otthon vannak akkor ott is elég aktív életet élnek, van egy kis veteményesük, virágoskertjük, állatok is vannak azokkal is kell foglalkozni. Meg persze vagy 3 féle fajta hobbija, abból egy a terepbicaj és a krosszmotorozás mikor melyik ugye.


Viszont van olyan ismerősöm is aki nem rég lett 26 éves és valóban otthon döglik szinte egyre többet. Van valami hobbija amit otthon csinálgat, többnyire rajzolgat meg festeget, de sokszor csak a kanapén döglik és a telefont nyomkodja, vagy filmeket néz. Ezen kívül csak dolgozni jár el, de ott sem töri össze magát, és amint végez egyből rohan haza dögleni. Boltba a testvére jár, a szülei főznek rá. Testvérével lakik egy lakásban, én a tesójával vagyok jóba, azért tudom mi van. A szülei meg ott laknak velük szemben lévő háztömbben ezért van az hogy a szülők főznek rájuk mert csak át kell ugrani érte, de sokszor annyira lusta hogy inkább ott is kajál csak hogy mosogatnia se kelljen, meg ne kelljen edényekkel szaladgálni. Takarítani is csak porszívózni hajlandó meg ablakot pucolni, és ennyi.

Nem sok barátja van, pasija sincs már 3 éve és nem is nagyon akar pedig csinos nő, és okos is, csak baromira lusta.

máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Annyit hozzá teszek hogy az az ismerősöm rák csillagjegyű. Szóval nem Kos.
máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

"Minimum 4 kos nőt tudok, aki ilyen és mind 24+. Köztük volt aki fiatalon nem volt ilyen. Középsuli és egyetem alatt még jött mindnehova. Más kost is ismerek, aki táncol, megy ide-oda, viszont 20 sincs a lány"


Ezek mind csak Napjegyűek így ez a kutatás semmit se ír, lendülj neki még egyszer hogy egész radixot nézel. Még ha nincs is aszcendens (mert nem tudod az órát) akkir is sokkal több információt megtudsz. Ha egy jegyben áll a Nap akkor nem ritka a szomszédos stelliumok sem. A Kos mellett egyik oldalon a Bika van, amire már inkább jellemző amiket írsz, így lehetséges, hogy Bika stelliummal rendelkeznek, vagy valami fontos bolygó a Bikában vagy aszcendens, vagy születési uralkodó (utóbbi kettő időpont hiányában nem fog kiderülni)

máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként miért baj ha valaki otthon döglik és nem kíván aktív társasági életet élni?
máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy a bikát fogjátok írni, őket is ismerem, de náluk teljesen más ez a dolog. Sok bika nem élettelen és inkább a kényelmet szeretik, mint lusták. A kosokra akiket én ismerek mind jellemző, hogy már barátai sincsenek
máj. 18. 10:35
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, az egász csak beképzelés, egy általánosítás mert ismersz x embert Napjegy alapján és ráhúzod az egészet. Vicc
máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!