Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nő és rák férfi mennyire...

Halak nő és rák férfi mennyire illik össze?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó tengeri sali lenne!
2010. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

Nálunk pont fordítva van, rák nő és halak férfi. Hát...

Pedig tudom, hogy elméletben ideális pár lennénk, én mégsem érzem úgy. Valami meghatározhatatlan feszültség mindig van köztünk.

2010. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy szép akvárium, párkapcsolati szinten viszont nem ezen múlik. Mindegy, mit mondanak a felületes kóklerek, akkor sem a napjegy a döntő...
2010. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
így általánosságban összeillenek.de meg kell vizsgálni a teljes horoszkópokat is,mert így lehet biztosat mondani. Mert ha a csillagjegyek elvileg passzolnak egymáshoz,de a horoszkóp többi eleme nem,akkor nem illenek igazán össze.
2010. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Son ***** válasza:
összeillenek de csak akkor ha mindkettő tengerixD jah és 1 kis saláta hozzá..
2010. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Elvileg ezek tökéletesen passzolnak egymáshoz én Halak vagyok amikor az első Rák barátom volt tökre örültem és hittem benne hogy ez majd hosszú és tartó kapcsolat lesz mert passzoltunk is egymáshoz megvolt durván az egyhullámhosz stb....aztán egyik napról a másikra beadta a köszi szépvolt ennyit...fél év múlva megint egy kedves biztató Rákba botlottam aki ugyanilyen volt :D egyik nap még ugy feküdt hogy jajdejo jajdeszép neki ez kell aztán úgy kelt hogy köszi neki ez mégsem fekszik :) hát nekem ilyen tapasztalataim vannak nöi Halak és férfi Rákok terén

te járj nagyobb szerencsével :)

2010. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hűű remélem én nem ilyen rák vagyok :) nem szeretném elhagyni barátnőmet, igaz ő kos... :)
2010. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha szertik egymást akkor összeillenek.

Ne azért hagy el az akit szeretsz mert egy újság azt mondja...

2010. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!