Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos lány, bika fiú összeillik?...

Kos lány, bika fiú összeillik? :'D

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 19:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lásd David Beckham és kedves neje!
2010. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A kos lány és a bika fiú között valóban van vonzás, ezt igazolhatom saját tapasztalataim alapján, de!!!!

a kapcsolatuk nem lesz tartós,...a kos lány amilyen erővel építi a kapcsolatot az elején, olyan erővel bontja le később

A kos a legönzőbb jegy a csillagjegyek között,...

A kos igéje:...,, Én vagyok!!!! - és minden ez után következik,.... a bika sokkal kiegyensülyozottabb, nem annyira lobbanékony és ez később konfliktushoz vezet

A kos tüzes jegy, a bika föld....szerelmük amíg van igazán fergeteges, de csak addig

2010. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
11 éve vagyunk együtt a férjemmel :) azt hiszem ezzel megdöntöttük a "nem illenek össze" elméletet. Egyébként ez nagyban függ az asc-től, Hold-jegytől, egyéb bolygóktól.
2010. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Szerintem ezen felesleges rágódni. Az a lényeg, hogy legyen bennetek kitartás és igaz szerelem. Én rák vagyok, a barátnőm pedig ikrek. A legellentétesebb jegyek mégis jó ideje együtt vagyunk, rengeteg szép emlékkel és nagyon jól megvagyunk most is :)
2010. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

10-08 10:29 Itt a jo gondolat...

En forditva voltam mar, tehat én F kos, baratnom meg bika L volt, mindig az az érzésunk volt, h jo is lehetne... de cska lehetNE... tobbet veszekedtunk, mint egyutt voltunk, de mégis imadtuk szm egymast...

De nem ajanlom senkinek.

Tul foldhozragadt, és lassu a bika a kosnak szm...és tul anyagias...

2010. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Én kos lányként bika fiúval egy évig éltem párkapcsolatban. Hatalmas volt a vonzódás köztünk, életem nagy szerelme. (Szép emlék) Viszont egyfolytában veszekedtünk. Végül muszáj volt belátnunk, hogy ez nem működik.
2010. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

Hát azt kell hogy mondjam hogy a bika férfi és a kos nő valóban összeillik! :) Ezzel a kapcsolattal nincs baj :)

Ha ezek a csillagjegyek igazán szeretik egymást meg jol kijönnek egymással akkor nincs azaz akadály ami közéjük állhatna :)

2010. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2010. okt. 15. 21:25
 9/24 anonim ***** válasza:

Nincs értelme a horoszkópokat,bolygókat nézni,vajon mit mondanak nekünk?

Egyszer mondta nekem 1 egyetemista,hogy nincs jól a szobatársával,mert,hogy ikrek ő meg már nem emlékszek mi,de erre fogta,hogy azért nincsenek meg mert teljesen ellentétek.Én is ikrek vagyok és velem jól el tud beszélgetni!Valahogy én horoszkóptól függően meg vagyok mindenkivel.(Talán mert a horoszkóp csak etetés.)Nem tudom,hogy miért figyeled,te a kapcsolatodban,ha szeretitek egymást,nem arról szól az egész,hogy minden apró dolgon összevesztek,nem csak a saját dolgaitokra figyeltek,hanem egymásra is,akkor nincs is baj.Én inkább azt ajánlom,hogy el se olvasd a horoszkópokat,mert azok csak kétejeket adnak,a másik meg a horoszkópokat gyártják és csak etetik a népet.Ha meg valamit tényleg elhisz az ember,nagy valószínűséggel meg is történik.

2010. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Az előttem lévővel teljesen egyetértek! Mert tényleg ha valaki jol kijön a másikkal akkor valóban nincs baj :) Nagyvalószinüséggel nem is lesz :) Abban is van igazság hogy a horoszkóp csak etetés! :) Mert bika férfi és bika férfiak között is rengeteg külömbség van! Mindenkinek más természete van! :)
2010. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!