Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió és a vízöntők össze...

Skorpió és a vízöntők össze illenek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hány ilyen kérdés lesz, mire rájöttök, hogy nem a napjegyeken múlik egy kapcsolat kimenetele?
2010. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Ameddig a Kiskegyedben és a Blikk Nőkben megy a parasztvakítás...
2010. okt. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
2 hónapig kb, aztán a vízöntő megúnja (én így voltam vele)
2010. okt. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

05:34 - Ez velem fordítva volt így (skorpió nő vagyok), csak sokkal rövidebb idő alatt, az első randi olyan unalmas volt, hogy már nem is adtam másodikra lehetőséget, én ennyiből már tudtam, hogy ő nem kell, túl mulya volt.

Kérdező látod, ebből a 2 esetből is látszik, hogy nem múlhat a napjegyen. Minden egyes ember más.

2010. okt. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
41%
Én skorpió vagyok, a férjem vizöntő. 4éve vagyunk házasok és nagyon jól megvagyunk.Hozzám éppen Ő való, mert tökéletesen tudja tolerálni az akaratosságomat, önfejűségemet.
2010. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
én skorpió vagyok(lány) van egy vízöntő fiú,akivel szinte csak ölni tudjuk egymást.jó.voltak jó pillanatok is,amik tényleg jók voltak,de ez elenyésző volt.
2010. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt egy vízöntő barátom, de számomra ő túl sótlan és befelé forduló volt, ezért nem bírtuk egymást hosszú távon.
2010. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 atrask ***** válasza:

Vízöntő vok. Volt egy skorpió bnőm. A kapcsolatunk majd 3évig tartott, szakítás után 1 évvel derült ki, hogy végig hazudott nekem, és a gyerekünknek. Kiszállt a kapcsolatból, ő, és saját elhatározásból, egyből egy másik ágyába, majd most 2 évvel később kitalálta, hogy neki van 1 gyereke, és ő jó anyuka, és neki kell, és most pereli tőlem a gyereket.

És szomorúan mondhatom csak ilyen típusú skorpió nővel találkoztam, és ez nem lehet véletlen! Mert ha elhagy egy pasit, oké! De a gyereket is otthagynád, azért, hogy mással kefélj?! Ilyen megbízható faj-ta a skorpió.....

(tisztelet azon ritka kivételeknek akikkel soha életemben nem találkoztam, pedig már 3 X-et letudtam)

2010. okt. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 atrask ***** válasza:

09:58 nak!

Nálunk fordítva volt. Ha haza jött, jobbára csak a hátát láttam mert aludt, mikor nem dolgozott akkor is ez ment (bár lehet elfáradt a "Kifogások és hazugságok Kézikönyve" írása közben). :D

2010. okt. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

06:42 - úgy tűnik, ritka rossz szériát fogtunk ki mindketten:D

09:58-as voltam

2010. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!