Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet a mai világban kos...

Hogy lehet a mai világban kos jegyében lévő Szaturnusszal boldogulni?

Figyelt kérdés

Ugye a mai világban mindenért teperni kell, mindent kihívásnak kell tekinteni, és megoldani, ahhoz hogy boldogulj. Ahogy mondani szokták, ha nem engednek be az ajtón, mássz be az ablakon.

Én úgy vettem észre hogy nálam a kos szaturnusz úgy jelenik meg, hogy én nem akarok DUPLÁN küzdeni semmiért, utálok versenyezni, versengeni. Nem várom, hogy a sült galamb a számba hulljon, hanem csak abba fektetek energiát és időt ami rövid távon is megtérül, és erről megbizonyosodok.

Az ablakon bemászós peldát hozva, ha valahova be akarok jutni, akkor kopogok, és ha nem nyitnak ajtót, akkor nem bemászok az ablakon, hanem leszarom, és megyek a következő házhoz, hátha majd ott bejutok.

Hogyan lehet alkalmazkodni ehhez a világhoz, ahol bármilyen látható eredményért 40 réteg bőrt lenyúznak az emberről, én meg már a 3.nál azt mondom, hogy hagyjuk, ez így nem éri meg. A befektetett munka es a kapott eredmény egymáshoz való aranya kb annyi, mint a Szahara és egy homokszem nagyságának aránya.

Hogy lehet ilyen állásokkal ehhez alkalmazkodni?

(Szaturnusz a kosban, 1-2. ház határán, uralkodója a Mars a szűzben van a 7. házban. Az aszc. vízöntő - a Szaturnusz uralja a 12es meg részben 1. házat is. Az Uranusz a 12es hazban van)


2022. ápr. 14. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A bolygóink magukban hordozzák a korábbi életeink karmikus emlékeit. A kos szaturnusz lehet pl. egy nyugdíjba vonult élsportoló karmikus emléke. Egy olyan ember, aki rengeteget harcolt, küzdött és most vére megpihenhet a teljesítménye csúcsán. Azt üzeni, hogy már nem kell pörögni, nem kell küzdeni, mert épp eleget csináltad.
2022. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
végre megpihenhet*
2022. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bálvány ***** válasza:

Képlettel könnyebb lenne értelmezni. Ha Szati 2-es házcsúcsra esik az nagy bukta anyagi értelemben. Nyelj egyet! Másnak sem könnyebb.

5-ös házban jobb? -> Nincs szerelem.

7-es ház - > Vállás, özvegység.

10-es ház, Oroszlánban -> karrier bukta

Neked ezt dobta a gép. Azt kellene vizsgálnod, hogy melyik életterületen vannak az erősségeid!

2022. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Azt üzeni, hogy már nem kell pörögni, nem kell küzdeni, mert épp eleget csináltad.

Igen, én is ezt szeretném. :D

Csak akkor hogy boldoguljak.

Plusz ha tenyleg ez lenne a feladat, hogy most már nem kell küzdeni, akkor miért tol elém az élet újabb és újabb helyzeteket, amikben duplán/triplan kell küzdenem. Nem értem...

Nem igazán van olyan terület. 😅 vagy kötődik a plútóhoz vagy a szaturnuszhoz, vagy az ura a 12esben van 😅 Hát, mindegy...

2022. ápr. 14. 14:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy eszembe jutott még az is, hogy a leszalló holdcsomópont is a kosban van, és nolám, egész közel a szaturnuszhoz, csak 5 fok az eltérés...
2022. ápr. 14. 14:34
 6/9 Bálvány ***** válasza:
46%
Ha 8-asodban van valami jó, akkor megélhetsz másokból.
2022. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Vénusz van ott de az meg együttáll a Chironnal.


A másokból való megélés sajnos nekem nem megy át az erkölcsi/etikai szűrőmön.

2022. ápr. 14. 14:54
 8/9 anonim ***** válasza:

A Szaturnuszt mindenki nyogi, ne aggodj. Ugye a Kosban a zodiakalis helyzete nem jo.



"Képlettel könnyebb lenne értelmezni. Ha Szati 2-es házcsúcsra esik az nagy bukta anyagi értelemben"



A szomszedomnak 2-es hazas Szaturnusza van. Ugy el, mintha agrolszakadt csoro lenne. Mosogepuk sincs. Ures rizst esznek kb. Semmilyen jarmuvuk nincs, ha vasarolni mennek, valakit megkernek, hogy elvigye oket. Ha korhazba kell menni, ugyszinten. Tehat nagy bukta anyagilag. Csak kozben van tobb hektar foldje, amit a kutya sem muvel, es nem kezd vele semmit.



"5-ös házban jobb? -> Nincs szerelem"



Nekem ott van, meghozza Skorrrrrrpioban :)



37F incel

2022. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bálvány ***** válasza:
Hehe, a poén az aláírást olvasva esik le.
2022. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!