Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az ami külsőre domináns...

Mi az ami külsőre domináns egy-egy emberben, az aszcendense, holdjegye, vagy a napjegye, vagy esetleg még más is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
az anya vagy apa által örökölt gének.
2010. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Főleg a napjegy, és mások is, de a jellemvonások az arcon csak avatott szem számára látszanak. Ennek a tudománynak ősi szakirodalma van, de ma már tudatlanok róla az emberek.
2010. szept. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fene tudja.


Én kiskoromban sokat figyelgettem az embereket, és mindig mindenkitől megkérdeztem: Mi a horoszkópod? :)

Gyerekként ez volt a mániám.


Aztán most ha látok egy új embert, és szórakozásból megtippelem hogy vajon mi lehet ő, az úgy általában stimmelni szokott :)


Vagy a horoszkópját, vagy az aszcendensét el szoktam találni.


Nem olyan nagy ügy, ha kicsit figyelgeted az embereket, te is rájössz hogy mik a hasonlóságok. Szavakkal nem tudom megmondani én sem, hogy Józsi miben hasonlít Pistára, de valahogy az arcát, és a mozdulatait nézem, meg néha azt is, hogy hogyan dumál.

És tegyük fel, hogy Józsi oroszlán, megkérdem Pisát te oroszlán vagy? Az tuti hogy azt fogja mondani, igen, jé, hogy találtad el. Vagy azt, hogy nem, de az aszcendensem az. Honnan tudtad?


Sosem azt figyelem, hogy miket beszél (mondhatná azt is, hogy blablabla...) hanem azt nézem hogyan adja elő magát, és hogy néz ki, mekkora a feje a testéhez képest, meg ilyen ökörségeket.


És ebből már lehet következtetni a horoszkópjára, simán :)

2010. szept. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aszcendens, aszcendensen és 1. házban álló bolygók dominálnak a kinézetnél.
2010. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Külsőre a napjegy, de az aszcendens maga is befolyásolhat.

Szerintem nyilván eleve géneket kapsz a szüleidtől, azon belül pedig még jellemző lehet rád egy egy dolog pl:

halak: halszerű szem, középtermet, hízékonyság.

kos: kék szem, markáns arcvonások, pl áll..

bika: az alsó test erősebb, mint a felső, nőies arc

ikrek: világos haj, karcsúak, fehér bőr, fehér fogak.

rák: alacsonyak, titokzatos szemek.

oroszlán: a hajuk jellemzően szép.

szűz: magas, vékony, hízékonyságra nem hajlamos.

mérleg: szimetrikus, nem túl feltűnő.

skorpió: kutató szemek, göndör vagy hullámos haj, valami assszimetrikus

nyilas: jelelgzetesen csúnya járás.

bak: a legátlagosabb, nem túl nagy, nem túl kicsi.

vízöntő: valami furcsa van a megjelenésükben, többynire magasak, homok színű szem.

De ezek nem általánosságban, csak gondolom megfigyelték mik a legjellemzőbbek egyek jegyekre.

Persze attól még előfordulhat küldőre egy teljesen eltérő kinézetű valaki is.

2010. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, én azt mondom, h a külsőben összetéve sok minden dominál...

De egy horoszkópja alapján ismerek a környezetemből 2-3 embert mindegyik jegyből. És az azonos jegyűek egyáltalán nem hasonlítanak egymásra... Meg amiket az előttem hozzászóló leírt, abból csak párra ismerek rá. A nyilas csúnya járása, a rák titokzatos szeme, a skorpiók kutató szeme, és a bak átlagossága.

A vizöntő ismerőseimet külsőleg rém átlagosnak találom. Van két kövér szűz jegyű nő ismerősöm. A másik mondjuk tényleg vékony. A halak ismerőseimnek, inkább cicaszeműk van és vékonyak. Szóval ez az egyetlen dolog a horoszkópban, ami nem reális: a külsőhöz kötni.

Én inkább a személyiségük alapján találom ki, ki melyik jegy, vagy mi az aszcendens.

2010. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szintén összetett kérdés.


Párkapcsolatoknál:

Külső megfog belső megtart.


Külső megfog - aszcendens, az első házban lévő bolygók, az első ház ura és annak helyzete, az első ház ereje (Sad Bála), a ház urának ereje és rávetülő fényszögek. Továbbá az Aruda Lagna és a te Ráhud (North node helyzete) plusz ha férfi vagy akkor a Marsod és vénusz helyzete, meg a nő horoszkópjában is ugyanez.

Belső megtart még sokkal összetettebb, mert a navasma diagramot (belső tulajdonságok) is nézni kell.


Ha egy másik férfiről van szó akkor annak napja (egó) helyzete pl. milyen házban áll és milyen jegyben áll? Plusz helyezettsége (erőben van stb) milyen fényszögek érik?


Csak a teljes képlet kiértékelés után lehet mondani rá határozottan valamit. Sőt a komolyabb szakik megnézik asztronómiai környezetben is, mert a modern asztrológia nem szem alapján a valós csillagképekből vizsgál hanem csak diagramokból. Ezért a Paski féle ősi Babiloni asztrológiával is meg kell nézni!


Tudod van egy régi hindu - sadhu mondás:

Ha valamire egy jel utal az lehet hogy bekövetkezik. Ha valamire kettő jel utal az valószinűbb, hogy bekövetkezik. Amire három jel utal, az még valószinűbb, hogy bekövetkezik.

2011. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.

Szerintem nem a horoszkópon múlik a külső.

Én Bak vagyok, az aszcendensem Skorpió, a holdjegyem is Bak, valahol azt írják, Vízöntő.

Hát, ez alapján nekem egy markáns arcú, karakteres nőnek kellene lennem.

Ehelyett egy fehér bőrű, baba arcú, nagy szemű, nőies alkatú lány vagyok.

Egy szó nem igaz rám a külső leírásokból.

A belsőből se, egyébként.

2012. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!