Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lányt hogyan kell...

Vízöntő lányt hogyan kell meghódítani?

Figyelt kérdés
Mi az a viselkedés, vagy gesztus, ami nekik jobban kell?
2010. szept. 3. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Vízöntő lányt egy jó nagy tűzoltó tömlővel kell meghódítani.
2010. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Miben különböznek a többi földi nőtől?:)
2010. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Ez is mehet FckYeahGYIK-ra XDD
2010. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Vízöntő lányt 2-3 rövid itallal lehet meghódítani úgy, hogy azonnal beágyazzon neked :)
2010. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
76%

Én vízontő vagyok, de ebben igazán nem tudok segíteni, mert ez nem csillagjegy kérdése szerintem, hanem egyéniségé. Egyébként egy vízontő nagyon szabad akaratú, tehát ne erőltess semmit, inkább barátkozz. Találj ki valami olyan dolgot, ahová tobben, barátokkal el tudtok menni, persze őt is hívd, és ott beszélgess vele, viccelődj, próbáld meg a leglazább énedet mutatni. Lehet szerintem egy kicsit bolondos is, aztán szép lassan térj rá komoly témákra, majd óvatosan kérdezz rá, mi lenne, ha ti ketten együtt járnátok. Szerintem az egyenes, őszinte beszéd mindig bejon. Legalábbis én vízontő létemre ezt gondolom. Remélem tudtam segíteni.


25/L

2010. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
41%
viszel neki egy korsót
2010. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Vagy egy köcsögöt.
2010. szept. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vízöntő vagyok, de a bort jobban szeretem, mint a rövidet. :)

Viccen kívül, ez nem horoszkóp kérdése. A lánytól függ.

2010. szept. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Hát valóban nem horoszkóp kérdése, de azért leírom, hogy nálam mi jön be, én is vízöntő lány vagyok.

Nézzük csak... utálom, ha valaki nagyon nyomulós, egyértelmű, azt szeretem, ha titokzatosabb, hosszabb ideig húzza a flörtölgetést, udvarlást, ha nem tudom rögtön eldönteni, hogy akar-e valamit. Nem szeretem a sablonos dolgokat (helyek, szórakozások, vagy akár bókok terén...), viszont szeretem a különöseket, nem baj, ha valami hülyeség, de legyen szórakoztató, izgalmas, és nem mindennapi egy találka a legtöbb esetben. Nagyon fontos, hogy humoros legyen az illető, és ne legyen teszetosza, hanem határozott. Szeretem az értelmes beszélgetéseket is, bármilyen témában, tudományok stb. is jöhetnek. Ha művelt valaki az nagyon sokat számít. Ami még fontos, hogy soha ne erőltessen semmit, mert akkor biztos nem lesz semmi a dologból (ilyen téren olyan apróságok is idegesítenek, ha állandóan cipelni akarja a táskámat, vagy helyettem fizetni). Röviden: ismerje el és értse meg az önállóságomat, legyen szabadelvű, humoros, értelmes, ötletekkel teli, extrém :) Nem tudom, ez más vízöntőkre mennyire jellemző, de remélem segítettem! 21/L

2010. szept. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Úgy ahogy a többit
2010. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!