Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez mond valamit a horoszkop...

Ez mond valamit a horoszkop keszitoknek?

Figyelt kérdés

Nekem sajna semmit nem mond de lenne valaki aki megfejtene nekem ? Remelem mukodik a link, telorol probalkozom.


[link]


Koszonom elore is!


2021. okt. 25. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, erre ingyen tuti nem fogsz választ kapni :'D
2021. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bálvány ***** válasza:
Hát ez a kép, képlet elég rosszul olvasható. Melyik életterületre vagy kíváncsi?
2021. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne inkább a születési adatokat megadnod, név nélkül. Én már kérdeztem így és sok jót mondtak a hozzáértők.
2021. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, láttam már horoszkópot, de kérdés nélkül nincs mire választ adni belőle...
2021. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazabol az onismeret erdekel manapsag. Es azt gondolom h ez is egy lehetoseg h tobbet megtudjak magamrol. Esetleg olyan h mi az a terulet ahol jobban kellene figyelnem. Ahol esetlegesen negativ tenyezo lehet.
2021. okt. 28. 07:29
 6/7 Bálvány ***** válasza:

Én az alábbit bogarásztam ki homályos képletedből:

Skorpió aszcendenseddel semmi sem marad titokban előtted, gyakran érzelmi szélsőségek hullámai borzolják kedélyedet de a dolgok méllyére látsz. Napod és a Hold is a 2. házas Nyilasban fészkel. Ezzel nagy jelentőséget tulajdonítasz a pénznek, anyagi dolgoknak, birtoklásnak, melyek érzelmeidre is kihatnak (Hold). Gondolom van mit a tejbe aprítani, de

Neptun miatt mégis ködösen látod.

A Nap viszont szembenáll a 8-as házas Szaturnusszal, ez önértékelési problémákat mutat. Gond lehet az önmegvalósítással.

Valamiféle félelem van a háttérben és ellenállás a változásoknak?

Rák Szaturnusz szorgalmas, takarékos de a család nála nem elsődleges...hosszú életet is ígérhet.

Ha Jupiter együttáll az IC-vel, az egy harmónikus gyermekkorról mesél.

Az erős Mars teljes hevével veted bele magad a munkába. (Gyulladásos megbetegedések, vér problémák?) Alkalmazottnak gondolnálak aki gyakran surlódik a kollégákkal. Ezt tetézi (okozza) a szembenállás a Mérleg Uránusszal . Szerintem többet vársz az emberektől mint amennyit adnak neked, ez magányossá tesz. Pár jóbarát, pártfogó azonban sokat segít (Plutó a 11-ben) és szórja az áldást. Jól tippeltem?

2021. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ohh koszonom szepen!


A penz nem olyan fontos. Annyi kell csak h meg legyen egy normalis elet pici megtakaritas a veszhelyzetre. Nem vagyok hazdag sajna 🙂


Az onmegvalositas tenyleg gond. Nem tudom mi az amit tenyleg hosszan lekotne. Mindig van amiert lelkesedek egy ideig. Aztan van mas.

Onertekeles haaat jo kerdes ezen gondolkodnom kell.


Nem felek a valtozastol sot idonkent en akarom a valtozast


Halistennek a kollegakkal nincs baj jol megvagyunk, nem szokott surlodas lenni. Na igen csupa pasival egyitt dolgozni ezerszer jobb mint nokkel 😁


az utolso resz stimmel. De ehhez hozzajarul h introvertalt vagyok. Szeretek egyedul lenni.


Koszonom szepen a leirast! 60-70% ilyen vagyok. Nagyon sokat segitettel nekem 🙂🥰

2021. okt. 28. 21:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!