Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz hogy a halak jegy szülött...

Igaz hogy a halak jegy szülötteinek széles a csípőjük és a combjuk még akkor is viszonylag vastag ha vékony alkatúak?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem tudom megcáfolni és eléggé zavar is, és más halak jegyű emberen is felfedeztem ezt a jellegzetességet.
2010. aug. 31. 22:08
 1/8 anonim válasza:
100%
Én is halak vagyok de nem kimondottan széles a csípőm, viszont a combommal én sem vagyok kibékülve, de azért nem rosszak :) A barátnőm is halak, az ő csípője egy picit széles és neki is picit vastag a combja,hozzá teszem,hogy mindketten vagyunk 50-60 kg-ok vaságyastól
2010. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Barátnőm halak széles csipő és combja van.
2010. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is halak vagyok, de nekem has-derék problémám van.
2010. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a genetika nem a horoszkópon keresztül öröklődik. Tanulmányozz egy kis anatómiát meg öröklődéstant, és akkor nem fogsz ilyen hülyeségeket kérdezni.
2010. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
A nyilasra jellemző a széles csípő, vastag comb.
2010. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Halak csajszi vagyok es tökeletesen aranyos (mell, fenek) es vekony :)
2010. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezzel azt akarják hangsúlyozni, hogy a halak nő nőies.
2010. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem széles a csípőm, vékony a combom, én is vékony vagyok...:D
2010. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!