Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik ossze a rak no...

Mennyire illik ossze a rak no es a bak ferfi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyire. Állandóan veszekedni fognak a horoszkópjukon. :)
2010. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hát ezt nem tudom, de remélem tökéletesen ^^ Nem hiszek ebben az egészben, de nekem is most van alakulóban egy kapcsolatom, én rák vagyok, a srác bak. Mi eddig barátok voltunk, iszonyú jól megvoltunk, nagyon kedveljük egymást. Vagyis én igen őt, és bízom benne, hogy ő is engem. És ha ilyen marad a kapcsolatunk miután összejövünk is, akkor nagyon jól meg fogunk lenni:)
2010. aug. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi meg a kapcsolatunk elejen tartunk, nagyon szeretjuk egymast es jol kijovunk es szeretnem ha ez igy is maradna. Nem szeretnem ha a kesobbiekben kiderulne h nem illunk ossze. Koszonom vallaszodat.
2010. aug. 31. 01:44
 4/11 anonim ***** válasza:
jólvan akkor miért tetted fel a kérdést?ha valaki azt mondja,hogy nem illetek össze,akkor szakítanotok kéne,de nem fogsz,csak lehordod az iletőt,miért ír ilyet...ha meg azt mondja,hogy összeilletek,akkor megköszönöd...csak erre a válaszra válrsz,hogy mennyire összeilletek,mást nem fogsz elfogadni
2010. aug. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

1.39 vagyok.

Én a személyes tapasztalatomat írtam le, nem azt, amit gondolom, hogy hallani akartál. Ha párhoroszkópra vagy kíváncsi, akkor ez az:

rak - bak


Kapcsolatuk nem biztos, hogy tartós lesz, bár első pillanatra sok a közös vonásuk. Mindketten kitartóak, szívósak és családszeretők. A család tekintetében is egyetértenek. Bonyolultabb azonban a helyzet érzelmi és szexuális téren, mivel a Bak túlságosan hideg és érzéketlen a Rákhoz. Ebből lehetnek komoly nézeteltérések a kapcsolatban. Fontos, hogy a szexben is egyensúlyt találjanak. A Bak elég agilis ahhoz, hogy megszervezze a reális együttélés alapját. A Ráknak alapvetően imponál a Bak céltudatossága, határozottsága, és a család a nagy összetartó ereje ennek a párosnak. Figyeljenek a boldogságra!



De ebben nem hiszek, és bízom abban, hogy ettől függetlenül mindenkinek van személyes vonása, és az apróbb gondokat képes a szerelem legyőzni.

2010. aug. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 Bakot is ismertem, mindkettő nagy hatással volt rám. De amikor jött a hirtelen "stop tábla" és semmilyen érzelmet nem tudtak közvetíteni, leblokkoltam. szóval személyes tapasztalataim szerint: beszélgetni, meg futó kapcsinak oké, de egyébként borzalmas ....:S De nem minden Bak egyforma persze, csak én kifogtam.....:S
2010. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sokmindentől függ. Aszcendens, a horoszkóp többi része.

Alapból a rák érzelemközpotú, hangulatember, míg a bak nem nagyon tudja kimutatni az érzelmeit. De ha egyszer döntött, az akkor fix hogy döntött. A bakot zavarhatja a rák hisztije, esetleges füllentései, mert a rák füllentős. A bak pedig merec, makacs.

Ettől függetlenül ha két ember szereti egymást, minden problémán felül tudnak kerekedni, ha ezért mindkét ember tesz is.

2010. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves előző, mire alapozod, hogy egy Rák füllentős?;)
2010. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ezt egyáltalán komolyan venni?
2010. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Rák vagyok, de nem szoktam füllenteni, valójában hazudni sem tudok jól. Ezt megcáfolnám, és ez is alátámasztja, hogy a sima horoszkóp, nem a napi, annak van alapja, egy alaptípust ad. De hogy ezek után az ember milyen neveltetést kapott, milyen társaságban van, és az ehhez hasonló dolgok sokat változtatnak a jellemén.
2010. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!