Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen párt alkotnak?

Milyen párt alkotnak?

Figyelt kérdés

Bika férfi skorpió aszcendenssel, skorpió nő rák aszcendenssel, milyen párt alkotnak?

Már együtt vagyunk egy ideje, az érdekelne, hogy az asztrológia a mi esetünkben mennyire fedi az igazságot :)


2010. aug. 26. 22:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van,szted kedves kérdező,mért kaptál ilyen válaszokat?Mert senkit nem érdekel és már nagyon,de nagyon unjuk ezt!Ha azt mondjuk nem illik össze,akkor holnap már szakítasz, vagy mi?
2010. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Talán a szövegértéssel is problémák lehetnek ("az érdekelne, hogy az asztrológia a mi esetünkben mennyire fedi az igazságot", ergo azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam, mennyire stimmel a mi esetünkben az asztrológia) Másrészt

1: Mit kerestek ebben a témában ha unjátok és/vagy nem érdekel és/vagy nem értetek hozzá?

2: Komolyan nagyobb emberek lesztek attól, ha a kérdésre egyáltalán nem válaszolva támadjátok a kérdezőt egy olyan témában, amihez láthatóan semmi közötök....

Szánalom...



Köszöntem :)

Normális válaszokat továbbra is várnék ha lehetséges

2010. aug. 27. 15:46
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jogos a kérdező, hogy tényleg mi a fenének ír ide olyan, aki nem hisz az ilyesmiben?!!!

Szerintem a skorpió nő a rák aszcendensével biztos hogy egy mély érzésű valaki lehet, aki nehezen nyílik meg másoknak. A rák aszcendensnek az a célja, hogy minden érzelmet átáljen, de mivel nála az élete a fejében, a saját kis világában zajlik se, sokszor úgy érezheti, akadályozza a teste. A skorpió nőnek biztos nagyok az elvárásai, mesterkélt, ami a bikára nem jellemző. Az ágyban biztos nagyon kijöhettek egymással, és annyi közös is van bennetek, hogy az aszcendense skorpió.

Szerintem nincs miért aggódnod, ha már egyszer együtt vagytok:D

2010. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hogy miért???mert minden nap van egy ilyen kérdés,és mindenki aki felteszi az ilyen kérdéseket,azt a választ várja,hogy igen mennyire összeilletek,meg minden..de ha vki azt írja,hogy szerintem nem,akkor már bunkó,és nem ért ehhez a témához...mert ha te anynira értesz a témához,akkor miért teszed fel a kérdést????gondolom ha ebben hiszel,akkor a jóslásban,meg az ilyen hülyeségekben is

http://www.youtube.com/watch?v=OBcPGORIq1o

tessék egy videó,biztos ezt is elhiszed...

2010. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

De itt senki nem írt olyat, hogy nem illünk össze, mindenki csak bunkózott... utolsó előttinek köszönöm a normális választ :)


Egyébként ha asztrológia szerint nem illenénk össze, semmi nem változna, mégegyszer kiemelném: AZ ÉRDEKELNE, HOGY AZ ASZTROLÓGIA A MI ESETÜNKBEN MENNYIRE FEDI AZ IGAZSÁGOT


Szerintem ez így elsőre is felfogható :D Ha azt mondják, hogy ki kéne nyírnunk egymást, akkor sem fogom elhagyni, csak annyi érdekel, hogy a két horoszkóp szerint milyennek "kéne lennie" az életünknek, nem arról van szó, hogy ezen áll vagy bukik a kapcsolat, eljegyeztük egymást, minden rendben megy, csak pár napja eszembe jutott, hogy vajon mit gondolhat erről az asztrológia....

Az utolsó előttinek mégegyszer nagyon köszönöm a választ :)

2010. aug. 28. 23:11
 16/18 anonim válasza:

Így illetek össze:


E két szilárd jegyű ember esetében az egyik probléma, ami meglehetősen hamar felszínre bukik, az önfejűség. Mindketten csak akkor hajlandóak lemondani saját elképzelésükről, véleményükről, hatalmukról, miután minden körülményt alaposan megvizsgáltak. A Bika ezt a tények körültekintő összegyűjtésével, a Skorpió pedig az információnak, a megérzéseivel való egybevetésével végzi.

Ha a Bika és a Skorpió szíve, lelke, teste, és nem utolsó sorban szándéka egybeforr, félelmetes párost alkothatnak. Ketten együtt tekintélyes vagyon felhalmozására képesek, és ezt a Bika a gyakorlatiasságának, a Skorpió pedig a megérzéseinek köszönheti.

A Skorpióból hiányzik a Bika nyugalma, türelmessége, általában mindig izgatott, heves és nyughatatlan. Viszont van egy nagyon értékes kincse: az akaraterő, mely számos nehéz helyzeten segíti át az életben. Amennyiben a Bika az akarat útjába áll, félelmetes élményben lehet részük. A lélek és az akarat együttes megnyilvánulása ez. Természetesen a Bikának is vannak olyan eszközei, melyek szintén félelmetesek a Skorpió számára.

A Skorpió egészen addig csodálja a Bika türelmét és nyugalmát, amíg ezek nem képeznek akadályt céljai megvalósításában. A Skorpió mindig is a teljes bizonyosságra vágyik, számára nincs középút. Kizárólag a jó és a rossz létezik, árnyalatok nincsenek.

A két markánsan szemben álló jegy közti vonzalom rendkívüli. Már a legelső találkozásuk alkalmával tisztában vannak azzal, hogy olyan tulajdonságokkal rendelkeznek, amivel a másik nem. Szexuális téren is épp ennyire összeillenek. A Bikát magával ragadja a Skorpió érzelmi hevessége, utóbbit pedig lenyűgözi a Bika érzékisége. Még ha a mindennapi életben sokszor nem is értenek egyet, az ágyban mindig is kitűnő párost alkotnak.

2010. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2010. aug. 30. 18:35
 18/18 Jászay András ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy a születési horoszkópban a Napon és az Aszcendensen kívül még kilenc égitest helyzete módosítja a képet. A variációk száma végtelen, és pusztán a Nap és az Aszcendens ismerete nem elég a megbízható válaszhoz. Ha komolyan érdekel a kérdésedre a válasz, küldd el egy jó asztrológushoz a két személy születési adatait (születési hely, percre pontos idő), s ő a két horoszkóp alapos elemzésével megbízható választ fog adni. Ha érdekel, adhatok címet.
2010. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!