Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik házban van a Nap a...

Melyik házban van a Nap a képletetekben, és mennyire érzitek a hatását?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elsőben. Talán annyi, hogy nagyon könnyen észrevesznek, vonzódnak hozzám az emberek, erős fizikumom, jó kiállásom van, ami miatt mindig azt gondolják, hogy nagyon határozott vagyok. Viszont kvadrátban van a 11-es házas Neptunusszal és Uránusszal, az előbbiről azt olvastam, elérhetetlen apát jelöl (ez igaz, és másoknál is megfigyeltem ilyen állásnál), az Uránusz pedig teljesen ellehetetleníti a baráti kapcsolataimat, fel-felbukkannak, aztán eltűnnek, sokszor lesz belőle több a barátságnál, és ezért romlik meg végül a viszony, szóval hirtelen meg is szakad. (Ráadásul mindig valamilyen különös módon ismerem meg őket, neten pl., esetleg sokkal idősebbek nálam, homoszexuálisok vagy más szempontból különcök, pl. művészek, mentális betegek.)
2021. máj. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bálvány ***** válasza:
A hetedikben. Stabil, erős kapcsolatokat építek (nem feltétlenül tudatosan). Ezek gyümölcse a nyolcadik házban látható.
2021. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik házrendszert használom.
2021. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1-es irnal privit? Nagyon ismeros a helyzet amit leirtal szivesen osszevetnem a sajat kepletemmel a tiedet mik a tapasztalataid :)


Nekem a 3. Hazban van a nap a merkurral es a lilithel egyutt, radasul mindharom egyuttallasban :)


Nem jottem meg ra osszesegeben ezeket hogyan lehet ertelmezni de kulon kulon mar sikerult, es azt gondolom elviselhetetlen vagyok:) De legalabb szep😃😂

2021. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Még annyit tennék hozzá, hogy mivel a Nap nálam a 6. ház ura, ezért nagyon fontos számomra a teljesítmény, a munka és az elismerés.

2021. máj. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. ben az Ikrek Napom és mivel az aszcendensem szűz, a 10. Házam pont az ikrekre esik. Szintén a 10. házamban van a rák holdam/ ikrek merkúrom/ rák szaturnuszom/ ikrek lilithem. Nem azt mondom hogy egy karrierista lennék, de mindig elérem amit akarok, és fontos számomra hogy dominánsnak érezhessem magam.
2021. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!